Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétis! Akinek lábfétise...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétis! Akinek lábfétise van konkrétan mire izgul? Mi a jó neki ebben? Mitől szép neki egy láb? Én egyszerűen hetero vagyok, és nincs semmilyen fétisem egyszerűen megérthetetlen marad nekem ez.

Figyelt kérdés

2018. júl. 15. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
66%

Ha hetero vagy, akkor miért a Homoszexualitás kategóriában tetted fel a kérdést?


Nehéz megmagyarázni egy olyannak, aki nem ezzel született. Legfontosabb azt tudni, hogy ez előbb megmutatkozik pici korban, még mielőtt a gyerek megtapasztalná a szexualitást. Az adott testrész vagy testrészek iránt különös érzelmeket táplál. Én konkrétan térdtől lefele izgulok leginkább a szép női lábakra, de a fő hangsúly a lábfejen és a talpakon van. Szerintem a nőiesség egyik alappillére a szép kezek és lábak. Számomra elhanyagolható a mell és a fenék mérete, nem az tesz valakit a szememben nőiessé ha csak a felszínességet nézzük most. Lábfétis annyit takar, hogy szexuálisán legalább annyira beindít a látványa, érintése, mint átlag embert a mell, fenék, vagy a punci. Nem csak azért izgató, mert szép látványra, vagy mert pihe-puha egy igényes és ápolt talp érintése, esetleg kellemes illata, hanem érzelmek is vannak mögötte. Az olyanok, akik szeretik a női lábakat, alapból jobban tisztelik a női testet úgy ahogy van. És alázatosabbak is. A nőt feljebb értékelik testileg, mivel képesek meghajolni a lába előtt, így a nő egy magasztosabb teremtmény, a férfi meg dicsőíti. Tudom utóbbi mondat kicsit túlzásnak tűnhet, de a háttérben ez van, legalább is nálam. Másrészt meg sok nőnél erogén zóna is lehet pl. a talp, így annak kényeztetése különösebb élvezetet is nyújthat, vagy az előjáték része lehet. Akkor a legjobb ha oda-vissza működik, tehát a nő nem csak azért engedi ezt meg a pasinak, mert igénye van rá, hanem mert ő maga is élvezi az érintéseket.

2018. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!