Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jön be a lányoknak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön be a lányoknak hogy jol nézek ki, fiatal vagyok es szüz vagyok?

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 22:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gyenge próbálkozás!
2018. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Valójában ebből csak annyi igaz,hogy szűz vagy. Igazából egy szánalmas nyomorék vagy,aki a kutyának sem kell.
2018. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Miről álmodoztok ti?

Ha mindenki a saját "súlycsoportjába" álmodozna kevesebb elégedetlen ember lenne!

2018. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Írta a kérdésben is, hogy fiatal. Lehet, hogy csak 12 éves, és akkor megvan mindenre a magyarázat.
2018. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam régen. De azért a fő mozgató rugó, hogy jól nézel ki. De tényleg megkattantak a lányok, mikor megtudták, hogy szűz vagyok.

Nem értem amúgy a negatív válaszolókat. Attól még, hogy sok lehetősége van az embernek, miért kéne feltétlen élnie vele mint egy állatnak?

Én is elég sokáig vártam és ráadásul nem is azzal és úgy vesztettem el, ahogy szerettem volna. De később megszerettem és egy komoly kapcsolat lett belőle.

Szerintem ebben sok minden van, hogy még jobban akarják az embert ennek tudatában. De az egyik, hogy olyanok mint a gyerekek, mint mikor először mennek ki télen és meglátják a frissen lehullott havat:D

Csak az a baj, hogy engem már összetapicskoltak a kis sáros, latyakos csizmáikkal és elvesztettem a szépségemet

2018. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!