Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a lányokról, akik gyönyörűek, beképzeltek, szexuális téren nagyon gyengék, és a havonta egyszeri szexet is sokallják? 22/F

Figyelt kérdés

!! - Csak szerintem nagyon ritka az, hogy egy lány gyönyörű, normális, és a szexuális érdeklődése kellőképpen jó (Heti 2-3 szex)? - !!


Az utóbbi időben a legtöbb gyönyörű, arcra/testre kitűnő lány csak a kihasználásra hajt, és cserélgeti a fiúkat hogy mi az a maximum amit kihozhat magából, egyéjszakás kalandokban , valamint "extrább" elfoglaltságokban is az átlag körüli lányok vannak jelen. Minden lányt szeretek és tisztelek, ne értsetek félre! Kiváncsi vagyok több fiú/lány véleményére is. :)



2018. júl. 17. 19:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 az jó?
2018. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen nő vagyok de egyáltalán nem vagyok irigy!!!!!
2018. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

# 4

Na akkor nézzük!...

Igen olyan nőre vágyok de ne legyen szűz! Vagy tökmindegy. A szüzesség egy túlmisztifikált dolog és csak az irigy férfiak megnyugtatására jó akik szarul érzik magukat ha más is megkapta a jó nőt, de mondjuk ők még nem. Az ilyen irigy férfiak a nőt használati és vagyontárgynak tekintik értékét pedig a használtsági foka alapján mérik. Ilyen értelemben a szűz vadi új és sokat ér a több pasis meg agyonhasznált és a kukába vele... Na ennyit a szüzességről...


Szóval egy átlag körüli lány nem tölteti fel a száját szilikonnal és nem jár szoláriumba se nem sminkeli rendszeresen magát....

Sztereotípiákból két kocsiravalót hoztál magaddal amint látom. :D


1. A szilikonos szájfeltöltés lehet szép és esztétikus ha nem viszik túlzásba, ahogy a szolárium és a sminkelés is.

2. Az a tapasztalatom hogy a szép lányok vannak legkevésbé rászorulva az ehhez hasonló kiegészítőkre és pont hogy a legtöbb ilyen csaj átlagos lány volt mielőtt túlkompenzálta vélt vagy valós hiányosságait a fentebb említett módokon.


Az a mondatod hogy "Az a nő aki.... zsebhoki-automatákkal..." Azt az üzenetet hordozza hogy az a nő aki jól néz ki okos és tud dugni az már drága is. Való igaz hogy ők általában olyan pasikkal állnak szóba többnyire akik kellően módos egzisztenciával rendelkeznek de attól hogy ez valós és reális jelenség még nem lesz kevésbé felszínes....


Egyébként realitás hogy általában minden ember viszonylatában meghatározható hogy milyen párt "érdemel" illetve milyen értékszintre mekkora esélye van. Az emberekben pedig rengeteg a hiba. A legfőbb erény a nők tisztelete lehetne, de ezt a viszonyulást mindig be tudja árnyékolni az alapkérdésben megfogalmazott jellemtípusok viselkedése. :)

2018. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

És mivan ha a férfinak nem az "átlagos" nő kell? Mert nekem pl nincs szükségem se arra, hogy főzön se arra, hogy moson stb.stb.!

Miért kell leszólni azokat a nőket akiknek nem az az életcéljuk, hogy munkából hazaérve főzzönek, mossonak, gyereket neveljenek? Akkor ők már nem is emberek mert egy "átlagos" nő elvárásainak nem felel meg az ő életvitele? És skkor nem írígység...

2018. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!