Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sracok ti mivel terelitek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok ti mivel terelitek el a gondolataitokat a magany elol? Mert van az, hogy a pesti melegek leginkabb bekepzeltek es csak szexet akarnak?

Figyelt kérdés
Videkiek sokkal emberibbek, empatikusabbak.

2016. szept. 17. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Azzal nyugtatom magam, hogy nálam a magány az egy örökösen visszatérő, vagy meglévő állapot, mert egyszerűen olyan a felfogásom, a hozzáállásom dolgokhoz, helyzetekhez, amiből fakadóan egyszerűen szeszélyes vagyok és nehézkes és ezt, pedig hosszútávon nem lehet elviselni. Így aztán, tanulok, dolgozom, próbálok a belső-lelki világommal foglalkozni, azt dúsítani és aztán, ha az élet úgy alakul akkor, majd lesz, ami lesz. De közben persze bennem is ott van a hiányérzet, hogy én is vágyom az ölelésre, a gyöngédségre, amiket viszont alkalmi kapcsolatokban, szexhaverságokban nem kaphatok meg. Az érzéketlenség, pedig nem a melegekre és nem is pestiekre korlátozódik, ez egy népbetegség, ami egyszerűen az énközpontú, törtető társadalmi felfogás és nevelés szülötte. Párt találni nem könnyű, de társat viszont legalább annyira nehéz, mint bármelyik másik embernek.
2016. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, legalabb nem csak en latom igy a helyzetet. Azert a tarsadalom kezd egyre inkabb onzove es erkolcstelenne valni. Vajjon boldogok akik alkalmi kapcsolatokba bonyolodnak? Regebben azt lehetett hallani a meleg erzekenyek, kreativak, manapsag pont az ellenkezoje tapasztalhato.
2016. szept. 17. 10:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
érdekeset irtatok.. alapvetően magamnak való vagyok, szeretem magam, és időnként igenis kell az h egyedül elvonuljak valahova egy időre mert ez nyugtat meg h magammal lehetek, elmegyek kirándulok, bicózok egyet a környéken, kiülök dunapartra vagy bármi ilyesmi.. a magány és az egyedüllét közt óriási a különbség, ha jóban vagy magaddal onnantól kezdve már csak egyedül vagy, nincs ezzel gond, nemkell úgy hozzáállni h neked úgyse jön össze semmi mert ezzel gyakorlatilag azt közvetited h te erre vágysz h ne jöjjön össze semmi.. arra koncentrálj h mire vágysz igazából, és lehet 2 perc mulva, de lehet egy hónap mulva de beteljesül
2016. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik dolog az, hogy az önfejlesztésre fókuszálok(tanulás, rajzolás, nyelvtudás...) így kevésbé van időm az "önsajnálatra", a másik meg hogy mondogatom magamnak, hogy lehet, most szívok, de később viszont sokkal jobb lesz. ;)

Nincs tapasztalatom a magyar melegekkel, mert nyíltan még nem vagyok meleg és nem is ismerek másik meleg srácot(legalább is nem tudom, hogy meleg:P), de tudom, hogy majd úgyis találok valakit magam mellé...

Annyit tudok viszont mondani/írni/, hogy sose általánosítsunk!

20/f

2016. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Annyira jokat irtatok, koszonom, mar jobb a kedvem, de nehez az embernek szerertnie magat, egy visszutasitas utan.

Pedig tudom nem velem van a gond.

2016. szept. 18. 08:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Noss, ez bizony egy nehéz dolog. Küzdeni a magánnyal, főleg ha tudjuk, hogy akár még évekig nem szabadulunk tőle... Hát nem egyszerű dolog az már biztos!


Egynek jó lehet, ha megkeressük magunkban a társaságot (festéssel, sütéssel, főzéssel, rajzolással, túrázással, tanulással, én néha még beszélgetek is magammal...)- belátom ettől én is egy kicsit magának való lettem, de nem szabad hogy túlnője a dolog a normális kereteket, nem szabad túlesni a ló túlsó oldalára, egy kis emberek iránti hiányérzetre mindig van szükség. Ezt elérendő a barátokkal rendszeresen eljárni 'bulizni' (persze csak szolidan :P) én például Társas táncra is járok.

Ennek köszönhetően palástolható a magány, persze azért egy ölelő kart, vagy egy szerelmes csókot nem fog adni, de ellenben segíthet értékesebb emberré válni.


Egy másik megoldás lehet, hogy ha van kutyánk vagy macskánk, de inkább kutyánk akkor azzal sok időt tölteni, játszani, tanítani akár 'együtt aludni vele' (Persze ezt sem lehet túlzásba vinni, itt is szükséges más emberi társaság is)


Egyébként én is sokat gondolkodok közben hogy, 'De mi lesz ha...' meg a többi, de tényleg nem szabad hogy az agyunkra mennyen sem önmagunk szeretete, sem állatunké.

Erre a kis bizonytalanságra attól tartok szükség van.


Hasonlóan állok ehhez, mint ahhoz, hogy az osztályban mindenki tudja, hogy meleg vagyok (és ezért néha kapok is néhány beszólást). Úgy hiszem ezzel, segítek azokon a melegeken akikkel majd az életük során találkoznak, -akár az egyik beosztottuk lesz majd, vagy netán a gyerekük- azáltal, hogy hamarabb megunják az utálkozást, és az utódaikat is majd így nevelik.

Tehát bármit teszek, vagy mondok az a saját vagy embertársaim javára válhat.

2016. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szép gondolatok, örülök, hogy megosztottad.

Csak a magánnyal az a gond, hogy sokszor emiatt nincs az embernek kedve semmihez. Ami egy ördögi kört generál.

Már azon gondolkozom, felhagyok az ismerkedéssel és igazán elkezdem szeretni önmagam.Ha pedig eljön az igazi akkor úgyis megtalál magától.

2016. szept. 24. 13:19
 8/9 A kérdező kommentje:
20 eves tacskok, mert nem tudnak embersegek lenni?!😿
2016. nov. 29. 23:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Pesti vagyok, de nem érzem magam beképzeltnek.Sosem tennék úgy, viselkednék úgy,hogy azzal másnak lelki, vagy testi gondot okozzak.

De sajnos,szomorú igazság,hogy kedvesnek,szeretetteljesnek,sőt, őszintének is nehéz lenni - mert ezek lassan kimennek a divatból...

Ennek ellenére nem állok be a bunkóskodók sorába és várom azt,aki szerény,csendes és értékeli a szeretetet, a tartósságot...a párkapcsolatot...

Még ha nehéz is,de várok...hogy ismét legyen párom.

2022. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!