Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi szexpartnert, szabad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szexpartnert, szabad bevallani a pasiknak?

Figyelt kérdés
Mennyi szexparnet szoktatok mondani a pasitoknak, amikor kérdezi? Mit mondatok akkor, ha sokat szekál, hogy mondjak el mindent? Hogy jegyzitek meg, mihez kötitek, hogy ha többször is kérdezné, akkor is ugyanazt mondjátok?
2018. júl. 18. 00:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

A opcio: mond az igazat, azt viszonylag konnyu konzisztensen tartani

B opcio: igazsag/3

2018. júl. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Annak aki ezzel szekál, barmennyit mondasz, ugyis sok lesz neki
2018. júl. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez egy aktuális páromra nem tartozik én ezt a kérdést mindig visszafordítom,hogy neki mennyi volt és akkor mindegyik elcsitul...
2018. júl. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Én mindig 3at mondok.:P
2018. júl. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek el kell kezdeniük az igazat mondani, a férfiaknak hozzá kell szokniuk az igazsághoz, mert ha tovább hazudoztok, akkor még 50 év múlva is folytatódik majd a slutshaming, ami voltaképpen csak a nőknek sz@r.
2018. júl. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Volt olyan csaj aki azt mondta, hogy gumi nélkül csak három pasija volt előttem, a többi meg nem is számít.


Nem tudtok olyan számot mondani, ami ne hangozzon durván...

Egy tíz éve szexuális életet élő nőnek, ha komoly kapcsolat orientált rendes kislány volt (2-3 komoly kapcsolattal) akkor is lehet simán nettó 3 olyan éve, amikor férfiakkal kísérletezgetett. A havi egy sem hangzik jól, a heti egy meg még kevésbé...

2018. júl. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Párommal 6 éve együtt vagyunk, soha nem kérdezte meg. Ha megkérdezné, elmondanám őszintén.
2018. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetoség van.

A: sok pasival fekudtél le. Ez esetben valoszinuleg szereted a farkat. Ha a pasid nem tudja, milyen eleven csaj vagy, akkor ha van benned tartás, elmondod neki az igazat, és nem fogod szégyenleni, hogy sok. Ha nekiállsz hazudni, mert bizony szégyenled elmondani, hogy sok, akkor magaddal számolj el, hogy kis ribizli vagy.


B: ha normális mennyiség, akkor végképp nincs okod miért hazudni neki.


Igazábol én nem látom értelmét egy kapcsolatban hazudni a másiknak. Úgy hogy tolem csak oszinteségrol szolo választ fogsz kapni. Elvégre ez épp arrol szol, hogy ismeritek egymást, megbíztok és tisztelitek egymást.


Ha most valami kulonleges helyzetek vannak, akkor lehet hazudni. Mindig vannak, kivételek az életben. Ha errol van szó, akkor írd le.

2018. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Az összeset. Szerintem egy kapcsolatban a feleknek van joga tudni erről, ahogy ahhoz is joga van, hogy kiakadjon, ha sokallja. Ahhoz már nincs joga, hogy hibáztasson, vagy kioktasson a partnereid száma miatt. Te változtatni nem tudsz rajt, ő meg megszokik, vagy megszökik. Barmelyik is valósul meg, te elmondhatod, hogy őszintén álltál a kapcsolathoz.

2018. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Annyit mondasz amennyit akarsz
2018. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!