Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ekkora hatással a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora hatással a nőkre a Beneda?

Figyelt kérdés
Sziasztok az elmúlt időszakban a világról alkotott képem teljesen értelmét vesztette. Megismertem egy srácot akinek a közelében a gyengébbik nem képviselői elvesztik a fejüket és egymással versengve próbálnak a kegyeibe férkőzni. A jelenség számomra azért teljesen furcsa mert nem egy félistenről beszélünk hanem pont az ellentétéről. Azt vettem észre ahogy fokozza az igénytelenségét a megjelenésében és a nőkkel való kommunikációban azokat porig alázza. Úgy nő a vonzereje! 26/F

2018. júl. 18. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az a Beneda?
2018. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Mi az a Beneda?

2018. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talan a Beneda egy nev?
2018. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csatlakozom,mi ez? :D Beneda Attilát hozza ki a Google..:D
2018. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Én nem tudom mi az a Beneda. Csak a fideszest ismerem:D

De azt rég tudnod kellett volna, hogy tényleg rengeteg nőnél működik, hogy minél jobban leszarod, annál inkább ő teper és fordítva. Kiábrándító, de így van. Persze most biztos lesz egy-két túlbuzgó, de teljesen felesleges lesz a próbálkozásaik ennek cáfolására. Az ember a tapasztalatainak és a szemének hisz.

Ennek meg van az evolúciós oka, most nem akarnám levezetni. Legyen annyi elég, hogy a gátlástalan és másokat semmibe vevő egyednek nagyobb a túlélési esélye bizonyos körülmények között. Így az utódoknak is az lesz, ha rá hasonulnak. Persze ez egy hibás kódolás, de az alap kiindulás logikus lenne. Valahol a rosszfiú eset is ebből jön. Persze ez érzékenyen érinti a nőket így kifakadás lesz, de lehet ő nekik úgy általában könnyen megy a hazugság, de nekem nem. Csak azért, hogy néhány névtelen idegen előtt tetszelegjek.

Mint ahogy az ilyen dolgokon alapuló "csábító technikák" sem az én világom. Én is alkalmaztam már, nem fogok hazudni, be is jött könnyedén. De igazából csak bizonyság szerzés volt a célja. Ezért nem kell utálni a nőket. Férfiaknak is vannak hasonló dolgaik. Persze tudom elég kiábrándító, de ezeket el kell fogadni. Beállni nem kell e mögé, csak el kell fogadni. Lehet az embereket az ilyen dolgok ellenére is szeretni. Kell is. Tudom kicsit ködösen fogalmazok, de nem akarok minden mocskos részletbe belemenni. Úgy is tudja mindenki magáról az igazságot.

2018. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ADJÁL MÁR TÖBB INFOT MERT MEGŐRÜLÜNK
2018. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tenyleg utolso, mondjad :D

Az a baj hogy csajkent kinos nem kinos,en is latom magamom amirol beszelsz :(

2018. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az a beneda..

De a "leszarósdi" dolog a pasiknál is ugyanúgy működik :)

2018. júl. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5

Ez is azt bizonyítja hogy az ember a majomtól származik, ha engem kérdeztek szerintem az emberek még most is majmok, tehát tulajdonképpen ez már a majmok bolygója...

2018. júl. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!