Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy nem tudok kép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem tudok kép alapján felizgulni rá?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,akihez nagyon-nagyon vonzódom testileg is!! Őrült mód,de még csak képeket láttam róla, jó sokat,ő is rólam és fogunk is találkozni 2 hét múlva,csak elgondolkodtam,hogy miért nem tudok vele kapcsolatban "keményeket" fantáziálni,esetleg felizgulni?


Ha élőben is minden klappol majd,akkor ez változik majd bennem? Akkor már beindul magától a dolog és izgulni fogok rá?



Köszi

32 N

39 F


2018. júl. 19. 10:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

" esetleg még az is lehet, hogy nem akarod előre beleélni magad a dologba, mert nagyon csalódott lennél ha valami

miatt nem lenne köztetek szex."


ilyen aggodalmam nincs :)

2018. júl. 19. 12:17
 12/13 anonim ***** válasza:
Élőben az első találkozásnál majd ott fog veled szemben állni egy vadidegen ember, akiről már tudsz egy csomó mindent. De az agyad akkor is tiltakozni fog ellene, hogy ezt a palit te már jól ismered. Szóval legyetek túl a találkán, ismerd meg személyesen és utána talán menni fog az a keményen fantáziálás (legalábbis, ha kihozza belőled).
2018. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
remélem,hogy így lesz,csak kíváncsi voltam mások tapasztalataira.
2018. júl. 19. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!