Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első orális szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első orális szex?

Figyelt kérdés

Habár a címben elsőt írtam az nem teljesen igaz. Volt hogy egy kis "játék" alkalmával kipróbáltam a srácon hogy milyen is az, de egyszerű volt, hisz végig vezetett. Jelezte hogy neki hogy jó mert én nagyon tapasztalatlan vagyok. Azóta lett egy barátom és szeretnék örömet okozni csak nem tudom hogy hogy kezdjek hozzá, azt imádom ha végigcsókolgat, de ezt egy srác is élvezné? És utána áttérhetnék a fontosabb rész kényeztetésére?

Ti hogy szeretitek?

Tanácstalan vagyok :(

19 L



2018. júl. 19. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mindenki máshogy szereti. kezdj neki és valahogy, majd ő irányít, meg észreveszed a jelekből ha valami nagyon bejön neki:) de nem ciki kommunikálni (akár közben sem), szóval..hajrá :)

22L

2018. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kezdj neki valahogy*
2018. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Először csak nyalogasd végig, csókolgasd, v.rd neki kicsit. Utána majd ő mondja, mi a jó neki :) Nincs két egyforma pasi, nem ciki, ha megkérdezed. Nyugi, nem fog kinevetni, vagy ilyenek :)
2018. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, mi hogy szeretjük. Ismerkedjetek egymással!
2018. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Poénból lecumiztál valakit?
2018. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az elsőből azért csak lett valami tapasztalatod.... bár mindenki másképp szereti, nyugodtan kér visszajelzéseket. De nyugodtan állj neki, aztán majd úgyis kiderül...
2018. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is végigcsókolgatom a testét annak, akit szeretek, nem nagyon szoktak ellenkezni. Ha az a kérdés, hogy felvezetheted-e így, szerintem igen.

(20/L)

2018. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!