Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezért kell aggódnom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért kell aggódnom?

Figyelt kérdés
2 hónapja megismerkedtem egy lánnyal aki úgy néz ki mint egy istennő de az lenne a kérdésem, hogy 18,6 centis a farkam van úgy, hogy nem ettem semmilyen gyógyszert, hogy nőjön meg nem is Titán géleztem magától nőt ekkorára és én félek, hogy ha le fekszünk ez nem fog neki tetszeni, mert már utalt rá, hogy szexeljünk holnap jön hozzám és eléggé is félek ez miatt mert én szűz vagyok de elvileg ő is az szerintetek ennek lesz negatív hatása ekkora pénisszel? 20 éves vagyok 178 centi 81 KG.

2018. júl. 19. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

... https://www.youtube.com/watch?v=xexVHTUPWUY


Nézd meg ezt a videót, aztán rá jössz mi értelme ennek a kérdésnek, meg mért is vagy 20 éves.

2018. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért az éreccségi meglett vele, igaz? Jó lesz az Gregor csak ésszel tömjed neki.
2018. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt a videót de ez átlagon felüli ami akkor ezek szerint nem baj?
2018. júl. 19. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátomnak is ekkora. Eleinte igen, fájt, de mostanra megszoktam és jó vele. 18/L
2018. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak 20 centi, és nem fájt, mikor elvesztettem vele,csak feszítő érzés volt. Annyi a titok, hogy rendesen fel kell izgatni a lányt, és nem ész nélkül nyomni bele, hanem fokozatosan, gyengéden. Az sem ártana, ha nem egyből szexszel kezdenétek, hanem előtte petting egy pár hétig, hogy megismerjétek egymás testét, + ujjazástól is tágulni fog valamennyit.
2018. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Deflohelp ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már elkésett a válasz, egyrészt nem kell azonnal tövig benyomni, különösen az első alkalommal nagyon fontos az óvatosság, másrészt a pénisz tövére gyűrűszerűen rá lehet kötni egy kis törülközőt, ami távtartóként szolgál.
2018. júl. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem késett el 11-re jön hozzám erre én is gondoltam, hogy nem fogom neki tövig benyomni mert még szűz és gondolom ezért még eléggé szűk lesz.
2018. júl. 20. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!