Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több, mint 5 éve együtt élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 5 éve együtt élő párok: nektek milyen gyakorisággal van szex?

Figyelt kérdés
Mennyiben változott az első évhez képest?
2018. júl. 20. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk semmit nem változott ugyanúgy kívánjuk egymást. Napi 1 mindig meg van és nem megszokás, hanem olyan, mint először kívánjuk egymást nem lehet másképp leírni. (10+ év együttélés.)
2018. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első évhez képest annyi változott h hosszabb és sokkal romantikusabb lett, de a mennyiség nem csökkent
2018. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A barátaimmal mindig panaszkodunk egymásnak, hogy mennyire kevés lett. Itt meg mindenki 10 év után is naponta minimum egyszer kefél. Irigyellek benneteket, de tényleg.
2018. júl. 20. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki, azért :) Szerintem inább ritka ez a dolog. Ha két ember egymásnak van teremtve (jó lehet hülyén hangzik, de magyarul, ha kiegészítik egymást , akkor ez alap, hogy nem hül ki a párkapcsolat). Tenni is kell érte nem csak hagyni a dolgokat haladni, ahogy akar. A legtöbb kapcsolat , ezért fut zátonyra egy idő után. Meg én pl. nem a mai 20-on éves vagyok, hanem 40 elmúltam már és a párom meg 32 éves. Nálunk ez működik, de mint írtam ez a ritkább eset szerintem. Fiatalosak vagyunk, igényesek, nyitottak életigénylők szerintem ez mind kell, hogy a szex is jól működjön mindig két ember között. Ha az egyik fél elfásul, akkor kezdődnek a gondok és valami előbb vagy utóbb megromlik. Tenni kell mindig valamit, hogy ez ne következhessen be.
2018. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szex első 3 évben ugyanolyan volt. 2-3 alkalom / hét

Utána gyakoribb lett: heti 3-4 alkalom. Minden második nap volt szex.

2018. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-3 naponta. Vannak időszakok, amikor minden nap, de az ritka.
2018. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Heti 2. Korábban 3 volt hetente, de emellett egy-egy csak orál is becsúszik a szex mellett. 10 éve együtt
2018. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!