Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró férfiak ti lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró férfiak ti lennétek komoly kapcsolatban úgy, hogy a barátnőtök biszex?

Figyelt kérdés
Tehát mellettetek szüksége lenne arra, hogy egy erős barátságos,szerelmi kapcsolata legyen nővel. De a társadalom család szülők előtt nem meri felvállalni azt hogy a nőkhöz jobban vonzódik, mint a férfiakhoz. Természetesen ilyen hármas meg egyéb dolgok kivannak zárva. De szexuális életet élne veletek, meg családot is szeretne.
2018. júl. 20. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Lényegtelen, hogy a másik fél nő, vagy férfi. Ráadásul családot szeretne, de a nőkhöz jobban vonzódik. Vagyis én csak egy donor lennék. Kösz, de kihagynék egy sekélyes nyitott kapcsolatot és családalapítást!
2018. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Simán,hátha egyszer 2 punci szopogatná a farkam
2018. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem ez kihasznalasnak tunne. meglenne a baratnoi viszonya a lannyal, rendszeresen lefekudnenek, en meg kapnek par szexet azert cserebe, h ne bukjon le? foleg, hogy meg csaladot is akar? en meg alapitsak csaladot azzal, aki csak falazasra tart? bocs, de en nem. maximum ugy, ha a ferfiakhoz jobban vonzodna es a harmasban is benne lenne. igy tenyleg, csak ugy ereznem, h falazni kellek, raadasul eleg hamar ramunna szerintem. vallald fel inkabb, konnyebb. :)
2018. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen. Nem zavarna. F-38
2018. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy komoly kapcsolatba nem fér bele, hogy a barátnőm félreqúrogat. Ha nővel, ha férfivel, tökmindegy.
2018. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkoztam rajta, de tényleg nem vállalhatom fel. A gyerek miatt sem mert nem szeretném ha ezért bántanák.Meg a szüleim miatt sem. Sok férfinak tetszem remélem, hogy találok egy rendes embert aki ilyen feltételekkel elfogad. Nem tehetek róla, hogy a nők jobban érdekelnek, és ha őszinte akarok lenni a férfiak iránt sohasem voltak ilyen érzéseim. Hármasba sohasem mennék bele számomra a szex két emberről szól. De ha esetleg majd a férfi akivel élnék félre akarna lépni az sem érdekelne felőlem nyugodtan megteheti.
2018. júl. 20. 16:55
 7/11 Zuzu82 ***** válasza:
Kb. ez minden àlmom
2018. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
#6 a te életed, egyszer élsz, minek akarod bonyolítani. Vállald fel és annyi. Szülhetsz gyereket férfi nélkül is. ...vagy keress akkor egy meleg pasit, aki pont ugyanerre vágyik.
2018. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vállalom fel. Magyarországon élek nem Nyugat-Európában. Nem teszem tönkre a családom életét, a gyerekem életét, meg a munkahelyemen sem akarok homofób támadások célpontja lenni.
2018. júl. 20. 18:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj mintha olyan nagy támadások érnének. Az emberek közömbösek, az sem érdekli őket, ha struccnak öltözöl. Ez csak a melegek üldözési mániája, hogy őket mindenki nézi. Pont a minap szóltam rá két csajra, hogy mi a fenéért ugrottak úgy szét, amikor rájuk néztem. Ez rám nézve sértő mert azt feltételezik automatikusan rólam, hogy engem biztos zavar amit csinálnak. Pedig pont lesza.rom, csak véletlenül néztem rájuk, mert valami mozgást láttam a szemem sarkában és én szeretem mindig tudni, hogy kik mozognak a környezetemben, elkerülendő a rossz arcú alakokat.
2018. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!