Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire számít jónak, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít jónak, ha a barátnőm egy két órás aktus alatt 23-szor élvezett el?

Figyelt kérdés
2018. júl. 21. 19:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

Drága....nagyon jónak számít, hogy a csajod ennyire át tud vágni, csak hogy az egodat növelje. Én aztán tényleg sokszor elélvezek, extra könnyen élvezős típus vagyok, de ez amit mond neked a barátnőd...kamu.

40N

2018. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Biztos nem attól rángatózott, mert belenyult a konnektorba?
2018. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
De kedves lány, hogy így növeli az egódat. Én nagyon könnyen elmegyek, és sokszor egymás után rövid idő alatt, de két óra alatt 23 esélytelen.
2018. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Hát, egy olyan igazi, fergeteges orgazmusból, ha tényleg 23-at élt volna át két óra alatt, akkor kb. a mentő vitte volna el utána. De kevésbé intenzívből is ordas nagy kamu a 23. És igazából nem számít jónak, hanem elég ciki, hogy ennyire át lehet téged vágni, kérdező. 34N
2018. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%

A kérdés dicsekvés, semmi értelme, de az biztos, hogy nem lehetetlen. Barátnőm pár mp-es szünetekkel folyamatosan élvez, gyakorlatilag akármeddig. Egy bizonyos pózban akár sorozatosan spriccelve is. Ritka szerencsés alkat, de kétlem, hogy egyedül ő lenne így.


Ja, és nem dicsekszem, nem vagyok egy lepedőakrobata, egyszerűen szerencsésen jött össze ez a dolog, az ő testének az érdeme, nem az enyém.

2018. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%
Az első vagyok. Mi a l...sz ebben a valódi kérdés? És ki az, aki nem látja mögötte a valós szándékot?
2018. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#15 Nincs egyedül a barátnőd mert én is ilyen vagyok. (A spriccelős részt leszámítva.) De nekem kellett hozzá az a pasi akivel jelenleg vagyok.

Akár kamu a kérdés akár nem simán lehetséges mert majdnem én is átéltem ennyit. Első alkalommal mikor megtörtént velem csak számoltam és számoltam, nem hittem el hogy van ilyen. :D És megis! Aki nem tudja ezt átélni sajnálhatja. Aki pedig nem hiszi, sajnos nem tudom mondani, hogy járjon utána mert nem mindenkinek sikerülhet. Tőlük csak annyit kérdeznék, hogy attól hogy még soha nem éltél át valamit akkor már nem is létezhet? :)

2018. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!