Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, mekkora az a farok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mekkora az a farok amire azt mondjatok, ha na ez mar valami?

Figyelt kérdés
Tehat ugy ertem, hogy nyilvam nem a farokmeret az elso, de ne legyunk alszentek, igenis egy nagyobb izgalmasabb tud lenni egy lanynak. Mekkora az a meret amire mar azt mondjatok, h ezt megneznem, vagy ez izgalmasabb?:D
2018. júl. 21. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Neked nemvolt meg baratnod akivel tudtal errol beszelgetni?😅

Nem alszentseg,de a lanyok egyreszenek (a normalis es erett gondolkodasuaknak) nem az szamit ,hogy mekkora. Ha tul nagy az neki se jo. Nagyon el tudja venni a hangulatot ha az elejen szenvedni kell a berakassal. Az meg a dolog masik oldala,hogy sokan nem is tudnak mit kezdeni az extra merettel. Nem fer be a szajba se. Lehet valaki akarmilyen profi (vagy prosti) a szaj nem nagyon tagul.

2018. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem szoktam egy farok látványától kéjesen felsóhajtani, hogy EZAZ....

Sőt. Megesett velem olyan, hogy egy szórakozóhelyen megismertem egy srácot, majd hajnalban hazahoztam, ám amikor megláttam a cerkát, nevezzük inkább lófaxnak, mondtam neki, hogy bocs, de ez nem fog összejönni.

Kuuvára nem álszentség, a nagy farok semmi esetre sem izgalmas, hanem rohadt fájdalmas.

Majd ha egyszer leszel nővel, rájössz.

Tele van már a cipőm a farokméretes kérdésekkel. Már ezerszer le lett nektek írva, hogy a hüvely nem a Mikulás zsákja, ami addig tágul, ameddig csak szükséges.

2018. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem a mikro 12cm-es ropikáktól :D
2018. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

#2 - Egyetertek ,de annyit hozzatennek/javitanek ,hogy tagul az. Nyilvan nem kellemes es egyejszakas kaland miatt nem erdemes szenvedni vele,viszont gondolj csak a szulesre. Ha esetleg egy nagyobb farku palival jossz ossze akkor is eszre fogod venni,hogy csak az elso par alkalom szar,aztan egymashoz szoktok...

Az teny,hogy unalmasak mar ezek a kerdesek :D

2018. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

5-8 tictac

9-12 pfff

13-15 oké

16-18 hmm

19-22 wow

23-26 hűűűhaaa

26+ fekete

2018. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
fekete lehet 10 felett is. :D koszi a valaszokat. 🤞
2018. júl. 21. 21:10
 7/10 fannika29 ***** válasza:
18 fölött.. :)
2018. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amugy mindenki csak a hosszusagrol beszel,pedig ugy vettem eszre ,hogy inkabb a vastagsag a fontos...
2018. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18 vagy afölött
2018. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 18-19 centitől , de ez sokadlagos szempont párválasztáskor.
2018. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!