Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bonyolult és furcsa sztori (?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult és furcsa sztori (? ) Van még másnak is?

Figyelt kérdés
Mikor 5 éves voltam a nagy szerelmem apum 30 éves munkatársa volt. Most 19 vagyok és találtam egy képet a férfiról abból a korból amikor "tetszett". A mostani énemnek/személyiségemnek is nagyon bejön. Szinte kirázott a hideg. nagyon furcsa érzés volt. Nektek is van hasonló furcsa sztoritok? Mi a véleményetek az enyémről?

2018. júl. 21. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én először 7 évesen voltam hulla szerelmes egy nálunk dolgozó kőművesbe. Annyira rohangáltam utána, hogy megbotlottam és úgy estem, hogy a térdemen szétnyilt a bőr, és kilátszott a csont. Pár másodperccel később elájultam.

Amikor magamhoz tértem, már össze voltam varrva, és kötés volt a lábamon.

De valahányszor eszembe jut, kiráz a hideg.

2018. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a pasi is kőműves volt :D
2018. júl. 21. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Én kőműves vagyok😉.
2018. júl. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még általános iskola 6-7. Osztályában egy tanár aki engem nem tanított kísért minket túrázni és nekem nagyon- nagyon bejött. Kocsival mentünk én ott ültem mögötte és mindig őt néztem. Emlékszem, hogy mondta, hogy nem árulja el nekem a korát, mert nagyon sok.

Aztán egyetemista lettem. Ő egy másik iskolában tanít azóta. Rám írt. Én újra éreztem, amit először, hogy nekem szimpatikus ez a pasas. Mondta, hogy találkozhatnánk. Találkoztunk. Es hihetetlen, hogy én jövök be neki. Udvarolt nekem es elvitt sutizni. Meg sétálni.

Én 20 ő 33.

Viszont én egyszerűen nem tudok együtt élni a kor különbséggel. Elmondhatatlanul zavar.

Így visszautasítottam.

De szerintem kicsit pazar, hogy kicsiként tetszett nekem. Eltelt azóta hú... jó sok év és hirtelen most én rám írt.

2018. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!