Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Furcsa sztori, de mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa sztori, de mit tegyek szerintetek? A munkahelyemen kb. egy éve kezdtem és tényleg egész jól megy. Csajom sajnos még alkalmilag se volt ez idő alatt. Fűzögettem egy bájos lányt az irodában, de ő tényleg le se tojt. A többi lent!

Figyelt kérdés

Decemberben kiderült, hogy a főnököm felmondott és elő akarnak léptetni a helyére csapatvezetővé, amit én el is fogadtam, ámde pénteken kiderült, hogy az új, leendő főnököm is elmegy a cégtől és mivel nincs hirtelen olyan, aki pótolhatná, így egyből két szintet léptetnek feljebb.

A fizetésem több, mint a duplája lesz márciustól, kapok céges autót és még sok egyebet, amiket nem is értek még. Mindenki folyton gratulál.

Az egyik kolléganőm ma az ebédszünetben egyszerűen rám mászott és én persze hagytam is magam, szinte hihetetlen volt, de a durva az, hogy az a lány, akit fűztem, valahogy ezt megtudta és kora este berángatott az egyik tárgyalóba és kifaggatott, hogy most akkor akarok-e tőle valamit vagy sem...

És erre jött most este egy sms az egyik gyakornok lánytól, hogy nincs-e kedvem elmenni vele moziba holnap este?

Én el se hiszem ezt az egészet és komolyan azt gondolom, hogy mind összebeszéltek!

Ti melyiket választanátok?



2016. febr. 1. 23:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se, buta vagy ha nem veszed észre, hogy miért is jössz be nekik most, bár az előléptetésed előtt nem...
2016. febr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Dugd meg őket, aztán lapát nekik.
2016. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Egyiket se, ha nem szeretned hogy nagy problemaid legyenek a munkahelyeden.
2016. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

Egyiket sem.

Jó reggelt kívánok!!

Ki akarnak használni,vagy te őket?

Attól függ honnan nézzük.

Keress inkább egy normális narátnőt,aki nem érdekből van veled.

Ettől még a ribiket lek#rhatod bent,instant élvezet,mást nem is érdemelnek.:D

aztán nehogy azt vedd észre,hogy csak úgy dobálózol az előléptetésekkel:D

2016. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem fogjátok elhinni, de a bájos kolléganő, akit fűzök, épp most küldött magáról egy durván intim képet.


Amúgy nem kell engem félteni, csak a mai kaland ebédnél, nos ritkamód meggyőző volt. Ilyet még egy nő sem csinált nekem, főleg nem végig.

Tényleg el tudnám viselni hosszabb távon is.

2016. febr. 1. 23:39
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
Dugd meg őket de nagyon, mindet. Ezt most halál komolyból mondom.
2016. febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Én is azt mondom, hogy hágd meg mindet keményen, aztán lapátra velük. És akkor a nők a belsőt nézik, nem a pénzt, jatalmat, sikerességet...:D
2016. febr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Munkatársakkal ne!Inkább jelöld be az ismerőseiket fb-on és azokat dugd meg :D
2016. febr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
én megmondanám nekik, hogy még egy ilyen akció és kereshetnek új munkahelyet.
2016. febr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Hát én azért kételkedem ennek az egésznek a valóságtartalmában, de ha igaz, hát ja, dugd meg mindet, de főleg a gyakornokot, az úgysem biztos hogy a cégnél marad. Persze semmiképpen se az irodában! :)
2016. febr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!