Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Saláta puncis csajok! Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saláta puncis csajok! Miért nem fogadjátok el?

Figyelt kérdés

Miért nem tetszik nektek a puncitok? Csak mert itt az oldalon úgy látom sok lányt zavar, hogy neki az van.

Szerintem meg az az igazi, nőies punci és nem én vagyok az egyetlen férfi, aki oda van érte...


2018. júl. 22. 20:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha itt nem akarjátok, írhatjátok privátban is
2018. júl. 22. 20:32
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte nem voltam kibekulve vele,pedig nem extrem modon lognak az ajkaim:) de mindig dicsertek, mar szepnek talalom :)

22l

2018. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem, soha nem volt vele bajom, és panasz sem érkezett rá. szerintem elég kevés pasi van, akit taszítana
2018. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Salis

Pont leszarom h milyen alaku formájú van a lábbam között

Pina azt csókolom

24N

2018. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan de már nem érdekel annyira ha nem tetszik a pasinak így járt, ez van ez is hozzám tartozik, de eddig nem volt vele gond, sőt...
2018. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén én úgy feküdtem le es voltam 4 evig a parommal hogy en sose tudtam, hogy letezik babapunci:D

Mikor szakitottunk kb. mostansag jott fel egy ilyen kerdes es csak neztem hogy mirol irnka:D azt hittem mindenki babap.-val szuletik aztan salis lesz felnott korara.

Mert az enyem is eleinte baba volt, majd salis lett :D

Teljesen elfogadtam, h ez a korral jon, de ezek szerint nem :D

Na mindegy. :D nekem ettol fuggetlenul nincs bajom vele,remelem a kovetkezo baratomnak se lesz.:D

20L

2018. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak gyakorin téma...férfiként ez érdekel a legkevésbé hogy baba vagy saláta e
2018. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!