Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek a férjetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a férjetek szeretőjével?

Figyelt kérdés

#Szereto.
2018. júl. 23. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem a férjem volt, csak a párom, de engem is megcsaltak. Természetesen öt választotta a végén, mire kiderült ez az egész, hogy már fél éve viszonyt folytatnak. Elkezdtem hisztizni, zaklatni a csajt, a páromat. Közös életet kezdtek már, én pedig még mindig vissza akartam kapni a pasit, a csajt meg megtépni. Szerintem rettentö jol mulattak rajtam, semmit nem értem el vele. Utolag bánom, hogy nem fogadtam el a helyzetet már az elején, és álltam arrébb. Sokkal bölcsebb lettem volna, ha csendben maradok és megértem a helyzetet.
2018. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit

Férjemnek segítenék csomagolni !

Kettő ember kell a megcsaĺáshoz ezt ne feledd.

2018. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt amit a férjemmel,"megszakítanám" egy életre vele is a kapcsolatot.
2018. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Feldugnám az öklöm a seggébe és a száján húznám ki.
2018. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, miért a szeretőjével? Mint ahogy írták is ehhez két ember kell, sőt sok esetben a szerető még vétlen fél is. Mivel lehet őt is hülyíteni, hogy már nincsenek is úgy együtt. Csak aki megcsalja a párját van vele tisztában igazán, hogy mit tesz.

Az is igaz, hogy ilyenkor félre kell állni. Semmi értelme nincs küzdeni olyanért aki nem értékel. Ki lehet csikarni esetenként egy további együttlétet, de az már rég elveszett dolog. Csak saját magunk megalázása. Én mindig félreálltam, ha volt a dologban egy harmadik fél. Tényleg mint a Fleetwood mac Chain című számában: If you don't love me now, You'll never love me again. Ezt amúgy férfiként mondom és úgy, hogy tudomásom szerint nem csaltak még meg, de olyan volt, hogy valakivel összeszerettem volna jönni és a másik fél valaki más iránt érzett valamit eleve, illetve hogy a másik félnek volt "még"(?) valakije

2018. júl. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Inkább azon gondolkodj el, hogy mit nem kapott meg otthon?!
2018. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Amit legszívesebben tennék azt a törvény bünteti



Így marad az hogy Megkérdezem,hogy :” A pizzámból is kéri-e a maradékot?”


24N

2018. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Erről egy vicc jut eszembe


Feleség

Andi valószínűleg a férjem megcsal


Szerető

Oh hogy dögölne me,hogy vetted észre?


Feleség:

Észrevettem hogy itthonról elhordja a gumióvszert


Szerető:

A szemét.., dögöljön meg


Feleség


Ezért bosszuból kilyukasztottam az összes óvszert



Szerető



Oh hogy Dögölnél Meg!!!!!



24N

2018. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

# 2


3 ember kell a megcsaláshoz.

;-)


Úgy is mondhatnám: aki finom vacsorát kap otthon, nem fog étterembe járni.

2018. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

Ez a legnagyobb hülyeség. Te ezek szerint nem ismersz olyan férfit/nőt aki rendszeresen félrelép. Akármilyen jól érzi magát a párjával, akkor is félre megy ha ott a lehetőség. Mind a két nemből. "Nem tudod milyen mikor visz a véred"

Ha pedig nem kap finom vacsorát, akkor finom vacsorát kell kérni, vagy ha nem tud, akkor meg kell tanítatni finomat főzni.

2018. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!