Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik sok fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik sok fiúval voltak már, miben lesz a férjetek különleges?

Figyelt kérdés

Azokat a lányokat kérdezném, akik sok (mondjuk több, mint 10) fiúval szexeltek már. Ha majd egyszer megállapodtok és megházasodtok, akkor mit tudtok majd adni a férjeteknek, amit másnak még nem adtatok? Elvégre, ha hozzámentetek, akkor biztosan különleges, tehát ennek a különlegességnek meg kellene nyilvánulnia valahogy.

Ha már sok fiút szerettetek, vadul csókolóztatok, odaadóan oráloztatok, kiéhezve szexeltetek, kéjesen nyögtetek, akkor mit fogtok majd adni annak a különleges embernek, aki a férjetek? Mi lesz az, ami új és csak az övé?


2018. ápr. 15. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Én 15 pasival voltam eddig, és nem tervezek házasságot, se férjet, de valószínű, hogy mindent megfogok neki adni, amit az előző pasiknak is megadtam. 26/N
2018. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy azt mondom majd rá, hogy férjem, és szeretni fogom.
2018. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Az egyes majd megél másból....:D
2018. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

"Mi lesz az, ami új és csak az övé?"

A szerelmem.

Kár, hogy a kérdésedből az jön le, hogy az átlag pasinak ez egy rakás semmi; lóf...szt sem ér, hiszen az egyetlen érték bennem a hüvelyem.

2018. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem, nem az az egyetlen érték, nem ezt mondtam.

De leírtam, hogy a "szerelmedet" már sok fiúnak odaadtad. Őket is odaadóan szeretted, akkor most miben más?

2018. ápr. 15. 21:53
 6/17 anonim ***** válasza:
Miben más? Tényleg nem érzed a súlyát? Nem voltál még komoly párkapcsolatban, ugye? Mert ez alapján nem. De hiába írnánk le, hogy mit áldoznánk fel és adnánk bele egy párkapcsolatba, te valószínűleg nem értenéd meg és továbbra is a szexre fókuszálnál.
2018. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Dehogynem. 6 éve vagyok egy párkapcsolatban és minden tekintetben első vagyok a páromnak és ő is nekem. Nem sokára összeházasodunk.

De akinek sok partnere van, sok szerelme, akiket odaadóan szeret, akkor majd a férje semmilyen tekintetben nem lesz különleges. Persze, szerelmes belé és odaadóan szereti, de ugyanezt már 10 másiknak is megadta...

2018. ápr. 15. 22:14
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

#5 Kizárólag szexuális példákat hoztál, ami alapján azt hiszed, hogy két ember között a legerősebb kötelék az, ha a nő jól leszopja a pasit, vagy napi 3szor dugtok egy nagyot, ami legjobb esetben is kiábrándító.

Személy szerint én nem tartom jó megközelítésnek azt, hogy a szerelemnek a birtokba vevésről kell szólnia; arról, hogy a másik csak egy test, amit te használsz először és utoljára, hanem inkább arról, hogy mennyire vagytok emberileg összeillőek, és mennyire élvezitek az együtt töltött időt.

Lehet, hogy csak én vagyok egy ilyen nyálas, naiv segg, és neked van igazad abban, hogy "igaz szerelem = a pasid spermája az első, amit lenyelsz <3" de valahogy nálam ez nem helyettesíti a mélyebb kötődést...

2018. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a kérdésben csak szexuális példákat hoztam fel, de most a hozzászólásban már nem.

Akkor vegyük ezt az oldalt. Nem akarom magamat ismételni, mert az előbb leírtam, tehát mitől lesz a férjed különleges, ha már szerettél valakit ugyanúgy? Ugyanolyan odaadóan, akár rajongva. Úgy, hogy ő volt a világod középpontja, de aztán egyszer vége lett. Majd ugyanezt a rajongó szeretetet megadod másnak is. Az miben lesz új a férfi részére?

Mikor szerelmesen ránézel, akkor arra gondolhat, hogy ezt a szerető pillantást már más is megkapta rajta kívül. És azzal már nem vagy együtt. Tehát nem is jelenthet olyan sokat ez a pillantás. Miben ér ő akkor többet, mint a sok előző, akit elvileg ugyanúgy szerettél?

2018. ápr. 15. 22:24
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Elpazaroltad a fiatalságodat. Életedben 1 emberrel szexeltél, és ez frusztrál. Nem bírod ki a gondolattal, h a kiváncsiságod jó esetben megmarad. Örökre. Neked nem mással van bajod. Hanem magaddal.
2018. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!