Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akiken van felesleg!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiken van felesleg! Szoktatok szex közben arra gondolni hogy hurkás a hasatok?

Figyelt kérdés

Én sajnos igen,igy nagyon elment a kedvem a kedvenc pózomtól a lovagló póztól.

Párom szerint jól nézek ki,azt be ismeri hogy hogy van a hasamon felesleg,de őt nem zavarja.

No. Hiába a bók,nem tudom elengedni magam :(

Helyi fogyás pedig nincsem...

Tanácsot szeretnék kérni hasonló helyzetű nőktől.


2018. júl. 23. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Helyi fogyás....

Kevesebb szénhidrát, kevesebb zsír, több mozgás. Sok kardio és mellette menj rá a törzsre. Lábemelés, plank, hullahopp karika, stb.

Ha zavar a felesleged, tegyél ellene.

Ha a pasid szeret így is, mit rinyálsz?

2018. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
#1 nincs helyi zsírégetés
2018. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha lovagloban hurkás, akkor milyen lehet hanyatt fekve, felhúzott lábakkal?? :o
2018. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fenekem nagy, ezért kutyapózban érzem hülyén magam...Pedig az a kedvencem :(
2018. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Szex közben nincs időm azon gondolkodni hogy hol vagyok épp hurkás


24N

2018. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. Az utóbbi időben én is felszedtem 4-5kg-ot és sajnos meglátszok a hasamon. Max annyit tudok tanácsolni,hogy ha ennyire zavar sötétben nem látszik. Vagy tegyél ellene sportolással.Ha a felesleg miatt nem érzed jól magad szex közben az egy idő után rányomja a kapcsolatra a bélyegét mert a párod észre fogja venni.
2018. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen és nagyon rossz....

Én őszintén emiatt utaltam meg a szexet és szinte már nem merek levetkozni a barátom előtt mert dagadt vagyok......

2018. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne ezekre gondolj. Persze, tudom könnyű mondani...

Veled van, téged akar, téged kíván. Akkor meg?! :))


Egyébként ha annyira zavar, akkor vegyél fel szexi fehérneműt (babydoll, body). Valamelyest takar és még lehet, hogy izgatná is a párod.


Én 67kg-ot adtam le, épp a műtétek előtt állok. Na, az aztán csúnya ami nekem van. De hidd el, a pasikat legkevésbé sem zavarja, imádnak. Ami engem is meglep. Így szex közben eltudom engedni magam, de alapvetően engem is zavar ez az állapot, lelkileg eléggé tönkretett.

Be szoktam vetni én is a fehérneműket, de sokszor nincs is rá szükség...


Az a lényeg, hogy a kedvesed szerint jól nézel ki, ez fontosabb mindennél! A jó szex sosem a külsőn, koron múlik.


24N

2018. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!