Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy egy fiú nagyon egyszerűnek tűnt, de a szex óriási volt vele?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy egy srác, elfogadható, de tényleg az az egyszerű, kedves, csendesebb persze nem is papucs. De tetszett, randizgattatok, és lefeküdtetek vele és meglepődtetek: szenvedélyes is volt, érzéki is, heves is de olyan andalító is és kellően sokáig bírta, egyszóval kiemelkedett - és ezzel totál megdöbbentett. Szóval nem csak egy légyott volt, ahogy az elején hitted. Nyelvtechnika és a pózok is, az érintés minden szuper volt.


Volt? Meséljetek róla pls! Milyen volt?



2018. júl. 24. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ferfi vagyok. Nekem nokent nem volt, nekem no mar mondta, hogy megleptem. Habar nem vagyok egyszeru :)
2018. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon úgy tűnik:D
2018. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is férfi vagyok és volt már csaj aki eleinte nem akart semmit, de a végén beadta a derekát, és azt mondta nekem hogy miért nem jöttünk össze hamarább. De egy másikkal is hasonló volt akivel 3. évig voltam együtt.
2018. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Első olvasatra nekem a "nagyon egyszerű" olyannak tánt mintha butának tartanád. nos, eleve nem állok szóba olyan pasival aki a szememben nagyon egyszerű. Ez nem azt jelenti,hogy átlagon felüli intelligenciával kell,hogy rendelkezzen, de számomra ne tűnjön nagyon egyszerűnek.


Eleve olyan pasival kezdek kapcsolatba akire felnézek, akit azonos szinten érzek magammal.

Tehát nem fordulhat elő nálam,hogy egy nagyon egyszerű pasi a szexben kellemes csalódást okozzon. Fordított helyzet viszont már volt. okos, értelmes, intelligens, kedves, udvarias..stb...és a szexben nem vonzódtam Hozzá.

2018. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Minden nő ezt mondja:D

Ismerek én olyan embert aki megszámlálhatatlan mennyiségű nőt vitt már ágyba és igen egyszerű ember. Imádni való, mert nem egy bunkó macsóról van szó, csak szegénykém tényleg egyszerű. Főleg ha iszik, akkor kutya értelmi és ösztönszintre kerül. Sikeres művészektől kezdve, vezetőkig, történésznövendékig, mindenkivel előfordult, hogy elment vele. Tényleg értelmes lányok is. Én nem hibáztatom őket érte, mondom én is nagyon szeretem, mert vicces és folyton vidám. De lássuk be, nem kell a legélesebb késnek lennie a fiókban...

2018. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az egyszerűvel nem arra gondolok, hogy buta.
2018. júl. 24. 18:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a párom.
2018. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!