Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig normális egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig normális egy kapcsolatban a szexmentes élet?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm ma mondta,hogy 1 hónapja nem szexeltek a párjával és ez nem az első alkalom,hogy ekkora a szünet. Mert a pasija sokat dolgozik és nagyon sokszor fáradt.

Mikor kiakadtam rajta,hogy szerintem valami gáz van,azt mondta,hogy 2-3 éves kapcsolatban teljesen normális és én csak azért gondolom másképp,mert eddig csak egy hosszú (több,mint 3 éves) kapcsolatom volt és szerinte ott szexmániás volt a barátom( mi majdnem minden nap szexeltünk).



2018. júl. 24. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernek más az igénye és minden pár más, mint a másik. Van akiknél az is elég, ha havonta 1-2x szexelnek, valakik meg naponta 3x... Ha nekik nincs ezzel gondjuk, akkor minden normális.
2018. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez nem annak a függvénye, hogy milyen régóta vannak együtt. Ha olyan az igényük és ég a tűz, akkor évek múltán is szét szedik egymást. Mindenkinek van nehezebb időszaka, amikor vagy idő, vagy energia nem jut annyi rá.
2018. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ameddig a két, egymással kapcsolatban lévő ember normálisnak gondolja.
2018. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Jó sokat tud az életről a barátnőd..

Nem maradhat nap szex nélkül. 10 év után sem, ha nem így lenne váltanék:)

2018. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ

Pl szülés után illik be tartani a 6 hetet gyermekágy miatt

De nálunk volt olyan hogy majdnem fél évig nem volt aktus csak gyors szopás nyalás

Mert a gyerek kb képes volt 20 percenként felsírni

Vagy ha fel kelt akkor 2-3 óra míg el aludt

De hanem volt a mellkasomon

Akkor fél órán belül újra odított

Így elment az ember kedve az egésztől

Sírni meh nem szabad hagyni

2018. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen egyén- és helyzetfüggő. Probléma csak akkor van, ha ez valamelyik felet zavarja.
2018. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanebben a helyzetben vagyunk. Párommal 3,5 éve vagyok együtt, az elmúlt másfél évben ő is nagyon fáradt a munka és a sok utazás miatt is (távkapcsolat) és havonta egyszer, max kétszer vagyunk együtt. Mondta, hogy próbálkozik és igyekszem megértő lenni, de mivel nekem több igényem lenne rá, már nem bírom. Mondtam, hogy neki szakítani akarok, egy esélyt kapott még. Túl sok minden nem változott. Egyszerűen nincs igénye rá, ha fáradt meg lehet, hogy amúgy se. Az elején több volt, heti egy legalább, de ez már nagyon kevés.


L/20

2018. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szerintem egy távkapcsolat megint más. Ők együtt élnek. Álítása szerint kb fél éve áll ez fent. És mielőtt lehurrogott,előtte Őis úgy mesélte,hogy már kezd sok lenni.

Csak akkor kezdett máahogy beszélni mikor megemlítettem,hogy valami stimmel. Szerintem meg kéne beszélniük,de barátnőm olyan mintha félne az igazságtól.


Akik privátban írogatni kezdtek,hogy hogy megdugnának... nekik üzenném,hogy NEM az én kapcsolatomról van szó!😤

Nem vagyok óvodás,ha saját gondom van akkor saját magamról fogom kiírni (egy anonim oldalon)!!!

2018. júl. 24. 20:40
 9/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok


Annyit kihagytam, hogy már nekünk se annyira távkapcsolat, mert a közelben keresett a munkát, így hétköznap együtt vagyunk, néha hétvégén is. És így sincs szex. Max ha én kezdeményezek.

2018. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es,ez nekem nagyon kevés lenne. Én ezt nagyon nem tartom normálisnak. Nőként mondom,ha 1 hetet kihagyunk én már meg vagyok bolondulva.
2018. júl. 24. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!