Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik biszexuali...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik biszexualitás? Vagy ez csak egy átmenet a heteroszexualitásból a homoszexualitáshoz?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:
igen és igen
2013. okt. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
....Miért ne létezne? Ezt most..ne haragudj de nem értem nincs olyan hogy átmenet. A biszexuálisok nem "fejlődnek tovább" ők mind a két nemhez vonzódnak..nincs olyan hogy hetero volt biszex lett majd később homo.
2013. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik.

Én magam is az vagyok. Nőként csak férfivel tudok elképzelni kapcsolatot, mindig is férfiakkal voltam kapcsolatban, vagyok most is, viszont a szexet lánnyal is el tudom képzelni, voltam is együtt lánnyal szexuálisan.

Tehát nem vagyok hetero, mivel a lányok is vonzanak szexuálisan, de leszbikus sem leszek, mivel a férfiakat is kívánom, sőt kapcsolatot, szerelmet, érzelmeket csak is férfival tudok elképzelni és megélni.

2013. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Igen, létezik, és nem átmenet. Aki ténylegesen biszexuális, az mindig is biszexuális marad. Olyan van, hogy valaki meleg/leszbikus, de nem meri bevallani és heteróként éli az életét, aztán egyszer csak úgy dönt, hogy inkább azt mondja, ő biszexuális, mert úgy gondolja, hogy az még mindig nem olyan "rossz", mint melegnek lenni, aztán előbb utóbb rájön, hogy jobb, ha megmondja az igazat. Az ilyen esetek miatt hiszik azt az igazi biszexuálisokról, hogy nem is léteznek és az csak átmeneti állapot, de ez nem igaz.
2013. okt. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Léteznek,

nem könnyű az életük,

aki kettő nemet szeret döntenie kell..

Valaki szerint, minden ember alapvetően biszex, csak a környezeti hatások döntenek hogy mi lesz belőle..

2013. okt. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ftf1983 ***** válasza:

A biszexualitás is szexuális orientáció és igen léteznek. Én ismerek pár biszex srácot és nem cserélnék velük, inkább vagyok meleg, mert így teljesen egyértelmű, hogy a pasikhoz vonzódom. És igen, vannak akiknek nem könnyű ezt megoldaniuk, mert mondjuk van barátnőjük, feleségük, akit szeret, de a vágy ott van, hogy pasival is legyen.

Az is tény, hogy van, akinek előbb könnyebb biszexnek mondania magát mielőtt mondjuk melegként/leszbikusként elfogadja önmagát.

2013. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!