Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnék ügyesebben mélytor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ügyesebben mélytorkozni?

Figyelt kérdés
Arànylag megy, de sokszor meg kell állnom mert vagy nem jön az orromon a levegő, vagy öklenedezek kicsit. Szeretném, ha úgy feljesen akár nagyobb erőből meg tudná dugni az Uram a torkomat. Mit tudok csinálni, hogy fejlődjek? Lehet ezt edzeni?
2018. júl. 25. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze minél többet csinálod annál jobban fog menni. Agyban kell kikapcsolni a hányinger kényszert, ami keletkezik, ha ezt nem tudod agyban kikapcsolni, akkor ez mindig jön, mivel automatikus inger, ha a torkodra dugdosnak valamit.
2018. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én hiába próbálom csinálni mindig öklendezek. Probálom de szerintem sose fogom megtanulni
2018. júl. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Urad? Te ilyen szolgalány vagy, vagy csak vidéki?
2018. júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as :DDDDD az első
2018. júl. 25. 09:24
 5/8 anonim ***** válasza:

De minek csináljátok ha nem élvezitek?

Mert nyilván nincs az az hü..e aki élvezné az öklendezést.

2018. júl. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aki nem élvezi ne csinàlja. Én nyilván nem véletlen szeretném jobban. Nincs is jobb amikor màr fulladsz tőle, csak nem mindegy milyen gyakran, mert ha percenként meg kell állni az senkinek nem jó. De a 4.es kommentből adódik, hogy ha az Uram ezt mondja, csinàlom.
2018. júl. 25. 10:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne vidéki az, aki azt mondja, hogy “az uram”?

Szókincs, intelligencia, humor. Ezek elég fontos dolgok az életben....

Idióta.

2018. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok amúgy, akinek nem elèg egyértelmű. :D

7es: azért nem idióta mert rákérdezett hogy perverz vagyok-e vagy így hívom. Ha nem lennèk az akkor durva lenne szerintem Uramnak hívni a párom és hagyni hogy parancsoljanak az àgyban. Uramnak vidéken még elterjedtebb hívni.

2018. júl. 25. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!