Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogyan "udvaroljon" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan "udvaroljon" a pasi?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy ha elkezdtek egy pasival beszélgetni, ismerkedni, az hogyan fűzzön titeket, hogy ne legyen "töketlen" de még túl nyomulós sem.

2018. júl. 25. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

come on, ez minden lánynak más.

Valakinek a pofátlan, nagyszájú pasik jönnek be, valakinek az udvariasak, valakinek a bunkók, valakinek a viccesek.


Pasiként éppen az a lényeg, hogy magadat add, legyen egy stílusod és azzal udvarolj. Természetesen így nem kapsz meg minden egyes lányt, csak olyat akik buknak a stílusra és akik találnak is veled. De neked sem kellene pl egy pénzéhes plázacica óriás karmokkal, ha neked nem ez jön be, de úgy udvarolsz ami nekik bejön, de baromi messze áll tőled ez.

2018. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez a magadat add szöveg a legrosszabb. A néhány fajta "udvarlós"-"fűzős" stílus, mind szóhasználatban, gesztusokban, egyes esetekben hanglejtésben számomra kimondhatatlanul taszító. Működni működnek, de fizikai fájdalmat éreztem mikor szokásos "kellő" stílusban beszéltem egy lánnyal. Ostoba, mesterkélt és szánalmas. A virág számomra a legérthetetlenebb és felfoghatatlanabb dolog. De most sorolhatnék még sok mindent. "Önmagad"? Nem, egy megtévesztésre van szükségük az elején a nőknek. Fordítva gondolkoznak. Éppen ezért romlik meg a legtöbb kapcsolat. Már az elején a legrosszabbat kellene mutatni. Jobb egy későbbi kellemes meglepetés, mint egy későbbi csalódás és kiábrándulás.

Ez nem azt jelenti, hogy az önmagam egy arrogáns bunkót jelent. Azt jelenti, hogy az igazi énem(önmagam) nevetségesnek tartja a triviális és felszínes dolgokat. Nem finomkodna. Ez nem egyenlő azzal, hogy nem vágyna arra, hogy adjon és kapjon gyengédséget. Továbbá egy megismerkedés elején nyilvánvalóan nem éppen vonzó, ha valaki groteszk és aberrált poénokat záporoztat, illetve a folyamatos önirónia sem éppen imponál az ellenkező nemnek. De nyilván számomra ez vicces. Ha mások belelátnának a fejembe, akkor szerintük is az lenne. De minden ember különböző. Sorolhatnék még rengeteg dolgot, amivel semmi baj nem lenne egy régóta tartó kapcsolatban. De az elején szemfényvesztést várnak a felek. Ezért lehet azonnal látni nálam, hogy mikor még csak a gondolatával sem akarok foglalkozni a lányoknak. A viselkedésemből és a mondandómból azonnal lejön, hogy éppen milyen stance-ben vagyok

2018. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2-es! Őszintén szólva kicsit zavaros nekem amit írtál, át kell még 1-2x olvasnom, viszont volt egy mondatod:


"De az elején szemfényvesztést várnak a felek"


Igazából pont ezért kérdezem. Egyre inkább azt hiszem, a "légy önmagad" dolog a legrosszabb tanács amit csak kaphatsz. Nem, tényleg szemfényvesztés kell.

2018. júl. 25. 13:56
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, a szemfényvesztés akkor kell, hogyha nem tudsz semmit nyújtani. Ha önmagadat adnád, de semmilyen sem vagy, egy teljesen semmilyen szürke egér, akkor naná, hogy meg kell játszanod magadat, hogy azt higgye te vagy a Johnny.


De a legnagyobb különbség:

Szemfényvesztéssel találhatsz egy jó estét, de csak őszinteséggel találsz feleséget!

2018. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, hogy az érzelgős szőke hercegre vágyik egy lány, vagy a magabiztos és rejtélyes titkos ügynök figurára, vagy a világ-és élet művésze semmivel nem törődök hipstert etc; a legtöbb esetben valójában csak szerepet kapnak. A kedvencem ez az általános női kívánat, hogy legyen magabiztos. Azt persze fel se fogják, hogy sok esetben az csak megjátszott magabiztosság. Ha már sikere van az embernek, akkor meg már nem lesz megjátszott, így sosem derül ki, hogy nem is volt olyan magabiztos az elején. Igazán magabiztos akkor lesz az ember, mikor nem akar foglalkozni a nőkkel és tényleg keresztül néz rajtuk. Csak az a baj, hogy erre meg gerjednek pont akkor, amikor nem kíváncsi rájuk az ember.
2018. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"Tapasztalatom szerint a legjobb kapcsolatok alapja csalás és hazugság. Mivel a legtöbb ezzel végződik, így logikusnak tűnik ezzel is kezdeni"
2018. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Igazán magabiztos akkor lesz az ember, mikor nem akar foglalkozni a nőkkel és tényleg keresztül néz rajtuk."

Ezt rosszul látod, azzal, hogy keresztülnézel valakin nem magabiztos vagy, hanem csak nemtörődöm. Teljesen más.


"Azt persze fel se fogják, hogy sok esetben az csak megjátszott magabiztosság"

Ez igaz, én is 33 éves apuka vagyok és még mindig sokszor úgy érzem magam mint egy 16 éves elveszett gyerek a nagyvilágban. Azt hittem gyerek koromban, hogy egy felnőtt férfi, sőt egy apa, a világ legbiztosabb embere, de megtanultam, hogy senki sem nő fel igazán és mindenki csak törekszik a magabiztosságra. Viszont ha elég sokáig úgy teszel, valamikor tényleg az leszel.


"Tapasztalatom szerint a legjobb kapcsolatok alapja csalás és hazugság. Mivel a legtöbb ezzel végződik, így logikusnak tűnik ezzel is kezdeni"

Ja, ha nem életre szólok dologra vágysz, csak max 1-2 jó évre amiben megjátszod magad, akkor igaz!

2018. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell kimondottan udvarolni, csak vegyen le a lábamról a személyiségével, legyen cuki. Szal elhalmozni nem kell bókokkal, csak keressen és beszélgessük. Virágot hozhat, ha akar, de ne mindig, hanem ritkán, mert ha mindig hoz, megszokottá válik, és elveszti a varázsát. Szóval ha nem vagy egy édes, őszinte, empatikus, intelligensnek tűnő ember, akkor nálam nincs esélyed. Viszont például; hogyha valakinek tetszel, akkor szerintem bénázhatsz is, azt is bírni fogja:) Pl ha mondjuk zavarba jössz, és elpirulsz. De akinek meg a nagyszájú, nagymenő, "majdénmegmondomatutit"-típusú partiarcok jönnek be, akkor azt ezzel nem tudod megnyerni. Egyik talkshowban egyszer volt egy olyan sztori, az most mindegy, hogy megrendezett volt-e; mert valamiből akkoris műsort kellett csinálniuk, ha éppen nem jelentkeztek a műsorba adott témához; tehát akkor meg azt hallottam, keresniük kellett embereket, és akkor ők megrendezett szituációt adtak elő; nade. Itt most nem ez a lényeg, hanem volt egy olyan szitu (-tényleg mind1, hogy megrendezett volt-e, vagy valódi, nem ott a hangsúly-), hogy a csaj bement ebbe a műsorba, és ott szakított a pasijával, azért, mert szerinte túl nyálas volt; a pasi meg úgy készült oda, hogy ott majd megkéri a barátnője kezét. És akkor ilyen szövegeket nyomott le a pasi, mikor virágot adott át; hogy pl "Fogadd el tőlem ezt a rózsát; ezt hoztam a Földkerekség legszebb lányának"; meg ilyesmiket, és szerintem pl ez tök cuki, és akkor a műsorvezető meg kérdezte, hogy hát ez most tök cuki, ezzel mi a baj; hát kiteszi neki a szívét-lelkét, szemlátomást tiszta szívből szereti, vele képzeli el a jövőt, kis figyelmes, hoz ajándékot; ozt akkor mégis miért akar vele szakítani; és akkor mondta, hogy azért, mert ilyen túl nyálas, tehát a szövegei, amiket mond, és az neki nem jön be. Pedig mondjuk nekem tökre tetszene, hogyha látnám, hogy nem pl előre betanulta, vagy tényleg úgy is érzi, akkor számomra ez tök megnyerő lenne pl. Szóval konkrét udvarlás az nem kell az a lényeg, hanem csak talizzunk, és beszélgessünk. Mondja el ő is a véleményét őszintén dolgokról, ha kérdezem, de hagyjon engem is beszélni, tehát kétoldali legyen a kommunikáció; mert dumáltam már olyannal , aki nem hagyott szóhoz jutni, annyit beszélt; tehát az meg kicsit olyan benyomást kelt, mintha nem is lenne kíváncsi rám; viszont az nem rossz, hogyha el akad a beszélgetés, akkor gyorsan kreatívan kivágja magát és bedob egy új témát. Az ügyes. De valaki vagy tud ilyet, vagy nem. Ha mondjuk nincs meg benne ez a képesség, akkor az se baj; még úgyis lehet szeretni. Pl szerintem az is lehet kellemes pillanat, amikor csak ülünk egymással szemben, és nézzük egymás szemét; az is többet mondhat szavaknál, amikor lelkileg összekapcsolódunk.
2018. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy 1-2 bók mehet, csak ne abból álljon az este; meg az olyan erőltetett lesz:)
2018. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*Ja és amikor kérdezem, akkor tényleg magát adja, a saját véleményét, ne legyen egy ilyen betanult sztenderd szöveg, amit lenyom, amit csak előkap, ami nem ő, csak azt hiszi, hogy pl azt a választ akarom hallani, mert az a sztenderd, az általánosan elfogadott; általános nézőpont. Mert különben honnan tudnám már megállapítani, hogy ő -e az én emberem , hogyha először kamuzik valami szöveget valamiről véleményként, mert azt hiszi, hogy azt akarom hallani, mert általánosságban mindenki azzal szokott egyetérteni; és akkor én el kezdeném mondani, hogy én máshogy látom; és akkor amúgy egyezne; és akkor utána meg próbálja úgy igazgatni, mintha ő is úgy gondolta volna, de közben amúgy tényleg úgy gondolja belül, csak nem azt mondta, mert ő az általánosan elvártat akarta mondani, mert az átlagos emberek ezt mondják, és akkor pont ettől esik bele saját magát kergeti bele, az addig nem létező csapdába. Meg ha különben is, olyat mond, ami általánosan elvárt, és számomra pl fontos kérdésről van szó, és ő is azt gondolná, amit én, csak nem meri felvállalni, és helyette mást mond; akkor azt fogom leszűrni, hogy nem vagyunk egyformák, hiába, hogyha pl belül ő is azt gondolja, ezzel totál ellök magától (me látom h különbözünk e témában), pláne mégha ki szúrom, hogy nem őszinte.
2018. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!