Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogyan "udvaroljon" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan "udvaroljon" a pasi?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy ha elkezdtek egy pasival beszélgetni, ismerkedni, az hogyan fűzzön titeket, hogy ne legyen "töketlen" de még túl nyomulós sem.

2018. júl. 25. 10:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én tudnék neked olyat mutatni amiben valaki kiöntötte őszintén a szívét és nem mesterkélten volt benne pátosz egy olyan lánynak, aki elvileg fülég szerelmes volt az illetőbe. Onnantól kezdve kutyába se vette az illetőt a lány.

Ezek a nyünnyögések, meg ginyermázások is olyanok, hogy valakinek van rá igénye, valakinek nincs. Apám mesélte, hogy anyám az biztos, hogy pofán vágta volna az illetőt, aki elkezd neki ilyet csinálni. Nekem még becézés se esett soha a számra. "Becézgessük a nőt! Mondjuk neki, hogy cicám, vagy tubicám! Mindegy csak állat legyen..."

De ha önmagam lehetnék, akkor annyiból állna a dolog, hogy felkelti valaki a figyelmem. Elkezdünk beszélgetni tényleg mindenről. De úgy mint egy haverjával beszélne az ember. 2 alkalom amikor semmilyen extra dolgot nem csinálunk, csak tényleg csak beszélgetés akármilyen triviális helyen. Ha ez alatt megmaradt az érdeklődésem, akkor szó nélkül egymásnak esünk. Na ez az ami nem így működik a legtöbb esetben. A másik, virágot soha sem. Amit ennyire nem tudok épp ésszel felfogni azt akkor se teszem, ha esetleg tudom, hogy a másiknak az jó. Feleslegesen levágnak egy virágot, ami pár napon belül így elhervad. Kiteszik valahova és kb. 2x rápillantanak. Illetve mit látnak amikor rápillantanak? Tényleg agyrém számomra. De vettem már én magam is virágot lánynak, de soha többet. Ez az időnként veszek neki ezt-azt meglepetést sem értem. Együtt vagyunk, semmit se sajnálok tőle, a pénzemet és az időmet se. Azt kér amit akar. Ezen felül pont, hogy mesterkélt és sablonos dolog az, ha én ginyermázva viszek egy bonbont egy kis ajándékszatyorban. Miközben ha tudnám, hogy szereti a csokit(persze a nők 99,999999999999999999999999%-a szereti), akkor elve tartanék otthon, aztán vesz belőle ha akar. Nem kell ehhez színjáték. Ahogy mondtad egy nézésből és érintésből is kiderül a másik hozzáállása. Ezt nap mint nap tapasztalhatja az ember. Onnantól kezdve a többi dolog csak felszínesség. De ezekről is beszéltem. Ez így nagyon keveseknek tetszene, mert a nőknek kell ez a színjáték. Kövezzetek meg de én kimondom, azért mert felszínesek!

2018. júl. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!