Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek h a pasim leálljon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h a pasim leálljon végre ezzel a mélytorkozás dolgával?

Figyelt kérdés
Szeretem kényeztetni orálisan de nagyon idegesítő h nem egyszer megfogta a fejemet és erőszakosan nyomta befele nekem. Nem tudok mékytorkozni mert hányingerem van tőle. Nem a péniszétől hanem h probálja lenyomni a torkomig és én nem birom ezt mert olyan mintha meg is fulladnák. Mondtam is neki de folyton elkapja a hév és akkor erőszakosan megprobálja. Mivel hassak rá h felfogja végre?

2018. júl. 25. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
fogad szerintem elég meggyőző tudna lenni :D
2018. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha a szóból nem ért, okozz neki cserébe fájdalmat. Hogy hogyan, abban meg légy kreatív. Én nem akarok ötleteket adni ilyesmihez. XD
2018. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Mondd neki h ha szeretne fogni a fejed akkor semmi baj de ne nyomja ra olyan erosen mert elhagyod
2018. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd meg tőle, hogy ha egy banánt a torkába dugnál kicsit erőszakosan neki jólesne-e?
2018. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, elég bunkó ez a pasi, ha nem hallgat a szép szóra. Hány éves? 18?
2018. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a pasidhoz... Mivel hass rá? Annak is elégnek kellene lennie, hogy egyszer elmondod neki, hogy ez neked rossz. Meg nem fordulna a fejembe, hogy a barátnőm fejét ráhúzzam, mikor tudom hogy már az is határeset neki, ha félig bekapja.

Az lehet picit durva, hogy megharapd (bár ki tudja, megérdemelné), én a helyedbe ott hagynám, amikor ilyet csinál, aztán fejezze be magának. 1-2 ilyen alkalom és meg fogja tanulni, bár alapból gáz, hogy nem ért a szép szóból.

2018. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Erőből harapj rá!
2018. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Anno nekem is elkapta a hev a parom, mikor mar masodjara szoltam neki es nem fogta fel akkor abba hagytam mindent, es elfordultam tole. Azota felfogta.
2018. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Te ennyire rettegsz a magánytól, pénztelenségtől, vénlányságtól, hogy bármit megcsinálhatnak veled? Ő nevén van a lakás, és utcára kerülnél, vagy mi? Ő volna neked álmaid hercege, akiért érdemes volt megszületni?
2018. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#4es ötlete jó, de ha úgy alakul, akk etesd banánnal, tudod romantikusan tedd a szájába, és egyik alkalommal dugd lejjebb neki. Ha elkezd hisztizni, emlékeztesd h te csak egyenlítettél 😉. Sok sikert!
2018. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!