Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek h a pasim leálljon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h a pasim leálljon végre ezzel a mélytorkozás dolgával?

Figyelt kérdés
Szeretem kényeztetni orálisan de nagyon idegesítő h nem egyszer megfogta a fejemet és erőszakosan nyomta befele nekem. Nem tudok mékytorkozni mert hányingerem van tőle. Nem a péniszétől hanem h probálja lenyomni a torkomig és én nem birom ezt mert olyan mintha meg is fulladnák. Mondtam is neki de folyton elkapja a hév és akkor erőszakosan megprobálja. Mivel hassak rá h felfogja végre?

2018. júl. 25. 14:56
1 2
 11/16 he84 ***** válasza:
100%
Hát eléggé önzőnek tűnik a barátod ilyen téren. A többi válaszoló ötleteivel egyetértek némiképp, hogy vagy foggal is csináld, hogy kicsit fájjon neki, vagy kapjon be egy banánt minél mélyebben a torkáig. De csakis azért értek ezekkel egyet némiképp, mert ahogy mondtad, sajnos a szép szóból nem ért. Ha viszont semmilyen módszer nem segít, akkor közöld vele, ha ilyen önző módon folytatja, akkor elhagxod, ha ez se hat rá, akkor hagyd el.
2018. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

Aki a harapást javasolja, az téved. Az ember nem tud egyszerre oklendezni és harapni.


Hogy mit tudsz tenni, az attol függ, milyen az alkupoziciod a kapcsolatban. Van e olyan dolog, amit ha megvonsz a pasidtol, az fájna neki. Ha ilyen nincs, akkor fejre is allhatsz, ugyis mindent meg fog tenni veled mert hagyod es le fogja szarni h mit kérsz tole mert nincs mögötte szankció. Az a gond az asszimetrikus kapcsolatokkal.

2018. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
*ez a gond
2018. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, velem is megcsinálták ugyanezt, én rá tudtam harapni.
2018. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14:

Fogadunk?

2018. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
??
2018. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!