Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy szinte többet szexelünk análisan mint normálisan?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem popsiba, én is, és a párom is. Nem is tudom, hogy mikor volt utoljára normális hüvelyi aktusunk. :D

Szinte mindig análisan szexelünk. Nekem ezzel semmi bajom, nem hiányzik a hüvelyi aktus, hiszen jobban szeretem análisan a szexet, de szerintetek ez normális dolog? Vannak még rajtunk kívűl ilyen párok? :D

L



2018. júl. 27. 09:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
11%

Én eddigi összes barátnőmmel többet dugtam popsiba, mint punciba. Nekem ez a szüzességem elvesztése óta teljesen hétköznapi dolog!

Sőt, ezt szeretem értelemszerűen jobban, ez izgat jobban.


Nem arról van szó, hogy punciba nem raknám... de legfeljebb ha kéri a csaj külön, vagy a változatosság kedvéért. A fenék ugyan úgy megteszi és számomra sokkal izgatóbb!


Szóval ha van olyan csajszi, aki így érez, írjon nekem, ne az előzőeknek, mert velem jobban jár.


184cm, szőke haj, kék szemek, sportos testalkat, kűzdőpsortolok. Bármiről eltudok beszélgetni és elég talpraesettnek mondanak.


Várok minden privit.

21/ffi

2018. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
51%

de sok beteg f#szagyú van, de jó isten...


Kérdező, majd az aranyér is tök jó móka lesz.


Lehet lepontozni.

2018. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem nincs vele semmi baj.

Szerencsés a barátod, az tuti.

2018. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
22%
Drágám, nő vagyok. És téged kérdezett valaki? Igen, szerintem beteg f#szagyú az a férfi, aki erre gerjed be. Számomra ez a nő totális lealázása. És az a nő szintén, aki ezt hagyja. Tőlem kérne valaki ilyet, megmondanám, hogy majd ha a te kis popókádat odatartod egy lónak, hogy kormolja ki, akkor lehet róla szó.
2018. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Petya07 válasza:
36%
Persze hogy normális! Ki nem hagynám! Ha egyszer megtapasztalja az ember soha nemtud lemondani róla!
2018. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%
Nem rossz dolog. De! Ilyen gyakorisággal pár év múlva garantált az aranyér.
2018. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 orton ***** válasza:
42%

Oh 15ös ééértem. Szóval zavar hogy neked nincs úgy orgazmusod...hát sajnálom :'(


Elmagyarázod miért jó idejönnöd és leugatni a másikat? Semmi építőjellegűt nem tettél hozzá. Ráadásul soha nem is csináltad, fogalmad sincs, utána se jártál, azt sem említetted, hogy orvosi végzettséged lennek, akkor milyen jellegű tanáccsal tudsz szolgálni?


Most akkor menjek én is a sóska kedvelő topikba és uggassam le őket, hogy miért szeretik azt a hányás ízű izét? wooof woooff? Jobb lesz a napom? :D

2018. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
49%
Megkérdezte, normális-e. Válaszoltam: nem, nem normális, aberrált dolognak tartom. Problem?
2018. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 orton ***** válasza:
32%

Látod hogy csóró csajszi annyira bizonytalan, hogy a neten próbál megerősítést találni..és te belerúgsz...ezen el kéne gondolkodni azért, miért ennyire fontos ez neked, hogy eltöltsd ezzel a szabadidőd. Persze lehet ettől érzed felsőbbrendűnek magad.


Sajnálom. Komolyan. Remélem jobbra fordul az életed. Pusza.

2018. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
53%
Minden normális ami mindkét fél örömét szolgálja és jól esik nekik. Ha megvan az összhang és egyetértés, mindkét fél egyformán kivánja és maximálisan odafigyel párjára akkor gond és leendő gondok, bajok nélkűl élvezhetik egymás kényeztetését évtizedekig! Érezzétek jól magatokat ameddig csak tehetitek.
2018. júl. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!