Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy szinte többet szexelünk análisan mint normálisan?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem popsiba, én is, és a párom is. Nem is tudom, hogy mikor volt utoljára normális hüvelyi aktusunk. :D

Szinte mindig análisan szexelünk. Nekem ezzel semmi bajom, nem hiányzik a hüvelyi aktus, hiszen jobban szeretem análisan a szexet, de szerintetek ez normális dolog? Vannak még rajtunk kívűl ilyen párok? :D

L



2018. júl. 27. 09:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
79%

Jobbra fordul az életem... :D az én életem teljesen jó, köszönöm érdeklődésed.


Egyébként nem tudom, te honnan veszed a bátorságot, hogy leállsz itt minősítgetni engem meg az életem, amiért válaszolni mertem egy kérdésre.


A kérdező véleményt kért, én véleményt mondtam. Ellentétben veled, akinek az jelenti a legnagyobb boldogságot, hogy engem b#szogat. Akkor visszakérdezek: kinek nincs itt élete?


Erre vered otthon, hogy vadidegeneknek szólogatsz be? Nő biztosan nem akad, amit a stílusod alapján abszolút nem csodálok.


Én itt befejeztem, nem érsz annyit, hogy rád pazaroljam az időmet.

2018. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 orton ***** válasza:
41%
nem igaaaaz :( nyuszikra verem!
2018. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
94%

Én megjartam ezzel. Kb 10 éve volt egy pasim addig nem is analoztam soha. De O olyan jól csinálta , hogy rakattantam rögtön. Kb 2 évig voltunk szex kapcsolatban. Szinte csak anál. Szakítottam mert beparaztam hogy már normálisan nem is fogom élvezni a szexet.

Rendesen szenvedtem mire helyre raktam magam. Kövi párom punci mániás volt. Helyre zokkent a mérleg. De az analt imádom a mai napig

2019. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
54%

A kérdező hölgy egy istennő..

Klónozni kellene,de tényleg! Ha szakítasz írj rám nyugodtan! :)

2020. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
83%
Elhangzott itt minden, de ennek tényleg van egészségügyi és jelentős mentális kockázata. Említésre került az aranyér, ezenkívűl hamarosan jönnek majd a záróizom-problémák, és a nagy számok törvénye alapján borítékolható egy komolyabb fertőzés is. A mentális veszély is nagy: látom már kialakult a függés mindkét fél részéről (anális fixáció), amit egy esetleges új partner esetén irgalmatlan nehéz megszüntetni, vagy az fogja megkeseríteni az életed, hogy állandóan ugyanilyen fixált partnerek után kajtatsz. Mint az élet minden területén, itt is a normalitás és az abnormalitás egyensúlyát kellene megteremteni(ami végül is nem egyensúly, mert ugye mindig a normalitás felé kellene billennie egy kicsit), de hát mindenki maga dönti el, hogy teszi taccsra az élete bizonyos szegmenseit. Gondolom huszonéves lehetsz.
2020. máj. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Nem tudom mennyire tudsz angolul ha megy akkor van ilyen jellegű olvasnivaló bőven. Ennek a jelenségnek mondhatni könyvtárnyi irodalma létezik angolul. Hogy csak a talán legolvasottabb ilyen oldalt említsem analonlylifestyle. Ha nem okoz egészségi problémát akkor miért ne élveznétek egymást akár análisan!
2020. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
45%
Nem normális.
2020. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg egy férfi, aki jól hülyìt minden kanos és hiszékeny kommentelőt
2020. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!