Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz, hogy 19 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy 19 évesen még csak nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés

Írok magamról pár infót, hogy kicsit jobban átlássátok a helyzetem. Kezdeném azzal, hogy nagyon visszahúzódó típus vagyok, nem igazán szoktam keresni más emberek társaságát. Van 1 nagyon jó barátom, de vele sem szoktam eljárni bulizni meg ilyenek. Továbbá még szüleimmel és öcsemmel lakok, egy kisvárosban. Szóval még ha lett volna is olyan lány akivel egymásra hangolódunk, sem tudtunk volna hova menni, ha csak nem őhozzá. Igazából ezek alapján kitalalhattátok már, hogy kapcsolatom sem, és bármiféle testi kapcsolatom sem volt lánnyal. Tudom, hogy ritka eset vagyok ebben a mai világban. Azt is tudom, hogy vannak dolgok, amiket nem érdemes elsietni, de már vágyok az ilyen dolgokra, csak ugye személyiségeből fakadóan nehezen nyitok, nem hogy bármi többet is tegyek... Na szóval a véleményeteket szeretném kérdezni erről a helyzetről🙂

Ja és még valami fontos: nyár végén költözök fel Szegedre tovabbtanulni, és ott egyedül fogok lakni, abban bízok hogy ott majd kicsit kinyílik számomra a világ😅



2018. júl. 27. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem gaz.....

Na akkor sok sikert neked

2018. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Ja annyira kinyílik, hogy jön a drog pia meg a pia azt egyik elferdült éjszakán bevállal egy szexi fiú és áttérsz a srácokra. Vigyázz nehogy íyg járj, mint a legtöbb egyedül érkező szűz srác Szegedre.
2018. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
18 évesen csókolóztam először. Nem érzem úgy, hogy emiatt bármiben kevesebb lennék. :)
2018. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs veled én is egyetemen csókolóztam először!

N

2018. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nyugi van. 25 éves vagyok és még egy lányt sem csókoltam vagy öleltem.
2018. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, amiket írtok. Csak se nem vagyok kezdeményező, van jó dumám, de csak azokkal akiket ismerek, illetve magabiztos sem vagyok. Szval semmi olyan tulajdonságom sincs, amivel a szóban forgó dolgot flottul összehozhatnám. Ja és a külsőmről nem írtam semmit. Úgy gondolom, hogy nincs baj velem, nem vagyok egy daliás herceg, plusz van egy kis súlyelesleg is rajtam, de ez nem hinném,hogy bármiben gátolhatna. Inkább ami gátol, az a belső, amit örököltem.
2018. júl. 27. 22:40
 7/15 A kérdező kommentje:

Ja és #2nek:

Ismerem magamat, a határaimat, meg ha olyan társaságba is kerülök, tudom, hogy nem leszek drogfüggő. Ja és sráccal én soha nem leszek, tudom, érzem, hogy túl hetero vagyok ehhez😂

2018. júl. 27. 22:47
 8/15 A kérdező kommentje:

#3

Azt nyilván én sem érzem h kevesebb lennék, ezzel nincs baj.



Ja és amúgy eddig amit itt-ott hallottam, a lányok többségének bejön ha egy fiu még ilyen korban is szűz. Persze nem lehet általánosítani, de talán ez a többség véleménye.

2018. júl. 27. 22:55
 9/15 anonim válasza:
100%
Én 20 éves vagyok, majdhogynem ugyan ezzel a helyzettel, mint te. Fél éve felkoltoztem egy nagyvárosba, de semmi. Nem a hellyel van a gond, hanem magadban. Ha nem kezdemenyezel akkor nem fognak csak úgy odajonni hozzád és ezt magamon tanultam meg. Nem szekalasbol írom, egyszerűen ez az igazság. Légy magabiztos és merj kezdeményezni.
2018. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást🙂

Tudtam higy nem vagyok egyedül a világon ezzel a "problémával" de azért így jobb ezt megosztani, legalábbis kiadni magamból.

2018. júl. 28. 01:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!