Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális lányok?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy mar pár hete maszturbalok es kijott egy vizelet szeru folyadék a vaginámbol ez normális vagy ez micsoda? Illetve utána eléggé rosszul lettem, pici hányinger

2018. júl. 28. 02:24
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Az attól függ milyen. Ha teljesen átlátszó, akkor normális. Izgalmi állapotban ilyen termelődik. Kinek több, kinek kevesebb. Olyan ez nálunk, mint a pasiknál a merevedés: ha felizgulunk, akkor elkezd a vagina nedvesedni.

Akkor lehet (de nem feltétlenül akkor sem) gáz, ha sárgás, fehéres, kellemetlen szagú az a folyadék, mert az valami bajra utalhat, ami nem feltétlen komoly, de nem árt dokihoz fordulni vele.

Amúgy mióta tapasztalod ezt? Már az elejétől fogva, h masztizol, vagy csak így az utóbbi időben. Pasival voltál már, vagy csak magadat kényezteted? Bocsi a sok kérdésért, de csak így derül ki, h normális e, vagy nem, mivel elég gyakran szokott valamilyen folyadék távozni a vaginából, amik közül a legtöbb teljesen természetes, de lehetnek bajra utaló jelek is. Egyébként, hány éves vagy? Ha jól sejtem elég fiatal lehetsz, ha most kezdesz csak ismerkedni ezekkel a dolgokkal. Persze ez nem baj, szerintem minél előbb ismeri meg valaki a testét, annál kiegyensúlyozottabb, céltudatosabb lesz az élete!

2018. júl. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmi állapotban történik nedvtermelés, ez mindenkinél így van. Ez átlátszó, színtelen hüvelyváladék. Orgazmusnál vannak nők, akik spriccelnek, van aki kicsit, van aki nagyot, olyan, mintha bepisilne, az néz ki úgy, mint a vizelet, de nem az. Egyébként női ejakulációnak hívják. De ha nagyon érdekel, nézz utána a neten. Egyébként teljesen normális, nem kell aggódnod, nem vagy beteg! Nekem is mindig picit hányingerem van orgazmus után, vagy szédülök, de elmúlik hamar.
2018. júl. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!