Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy odavagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy odavagyok a vékony női csuklóért?! Imádom megfogni, simogatni, ujjaimmal körbemérni, játékból elkapni, megszorongatni.

Figyelt kérdés

Lányok/Nők, ti ezt szeretitek, volt ilyen párotok, vagy ezzel kapcsolatos élményetek??

Nevet kort is, köszönöm!:) 32F



2018. júl. 28. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszer szorongatnád meg az enyémet....
2018. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De akkor nagyon.. 😂 ;)
2018. júl. 28. 17:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Bilincsed is van?
2018. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bilincsem az nincs.
2018. júl. 28. 17:52
 5/15 A kérdező kommentje:
De szeretek fogni, érezni a finom, vékony kis eres női csuklót, így nagyon nincs is szükségem bilincsre.. :)
2018. júl. 28. 18:04
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Az enyém nem vékony, de egyszer volt egy srác a munkahelyemen, akivel hát... mondjuk azt, kerülgettük egymást, folyamatosak voltak az érintések stb, és egyszer csak úgy random megfogta a csuklóm, miközben én a kezemben tartott papírt olvastam, és finoman simogatta, az egész nem volt egy perc, de esküszöm jobban felizgultam tőle, mintha lesmárolt volna. :D Pláne mikor belenéztem a szemébe és rám mosolygott.

Tessék, most kezdj a sztorival, amit szeretnél. :D

2018. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Na, ez egy tök pozitív történet! :)
2018. júl. 28. 18:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is imádom ezt játszani.

Mondjuk én amikor nyalok egy puncit és elkezdene mozogni a lány kicsit, a kezét harapdálná, vagy a melleit simogatná, na akkor én erősen megfogom a csuklóit és terpeszben szétnyitva leszorítom a karjait az ágyra és minél jobban ellenkezik és hullámzik a csipője, akkor becuppantom és megszívom a csiklóját és leszorítom a csuklójánál fogva az ágyra, brutál élmény neki :-)

2018. júl. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én is imádom leszorítani a lányok csuklóit aktus közben. :) Az is bejön, mikor szemből a két lába a vállamon van, vagy felhajtva, és a csuklójánál fogva kívülről áthúzom a karját a lábhajlatnál. Bejön, hogy csak a csuklóit fogom, de ezáltal olyan, mintha a lába is fogva, vagy tartva lenne.. Ahogy szorítom le a lány csuklóit, úgy jön vele a láb is.. és ebben a pozicíoban, gyönyörűen kiemelkedik, domborodik a punci.. nagyon nagyot lehet kufircolni.. :)

A másik kedvenc a sok közül, mikor doggyban hátrahúzva fogom erősen a két alkarját, és így mozgatom, húzom rá a farkamra.. és ebből a pózból, magát adhatja, egy laza csukló hátracsavarás is, ha esetleg bevadulna a szeretkezés.. :))

Van mikor mindkét csuklót hátrafogom, de többnyire az egyiket meghagyom neki támaszkodni. A másikat viszont megszorongatom, csavargatom.. :)))

Bejön, mikor az egyik kezemmel, a hátracsavart eres kis csuklóját szorongatom, a másikkal ugyanazon a karján az alkarját fogom erősen, és így kufircolunk egy hatalmasat!! :))) Így tökéletesen lehet irányítani és diktálni a ritmust..

De még van egy pár hasonló.. :)

2018. júl. 29. 22:39
 10/15 anonim ***** válasza:
Tok normális
2018. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!