Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik akik a farkukról küldene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik a farkukról küldenek képet idegen nőknek. Ti mit vártok ekkor most úgy komolyan?

Figyelt kérdés
Elég sokszor előfordult h tök idegen emberek előszőr elkezdtek bókolgatni aztán így hirtelen elküldi a meztelen álló vagy épp erjedt szarvacskatészta farkukról a képet aztán csodálkoznak ha letiltom őket :D Gondolom más nőkkel is előfordult már de én még mindig nem értem egyesek minek küldik el. Mit várnak? A csaj megdicséri a farkatokat és rögtön le akarja majd szopni? :D

2018. júl. 29. 23:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Volt mar olyan hogy masnap meg tortent
2018. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Férfi vagyok, de engem is foglalkoztat, hogy ezek a véglények ilyenkor mégis mit gondolhatnak?

Amúgy te még jobban jártál... én múltkor egy s*gglyukról kaptam képet. Pedig csak egy meleg szerelmi kérdésben adtam tanácsot.

2018. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem vsak dicsekednek.....
2018. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Én nem szoktam róla küldeni képeket, de szeretném megkérdezni kegyed, hogy mitől lesz egy farok szarvacskatészta formájú? :D
2018. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Inkább a méretek miatt használtam a szarvacskatészta jelzőt. De láttam sajnos hosszú spagettit is 😂😂😂
2018. júl. 30. 00:03
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg csaj küldött a pinájáról képet. Ő vajon mit gondolt?
2018. júl. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Milyen kaja formájú pénisz lenne a megfelelő? Bagett? :D
2018. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem értem se a csajokat, se a pasikat, akik kérés nélkül küldenek képet a nemi szervükről. Olyankor mit akarnak, vagy gondolnak?
2018. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre izgulnak hogy idegenek nézegetik. Csak arra nem gondolnak hogy többségünk szerintem nem nézegeti, hanem azonnal törli.


De én is kíváncsi lennék egy olyan hozzászólóra aki szokott küldözgetni, hogy mégis miért.

2018. júl. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az hagyján velem olyan is volt h egy német srác küldött képet. Miután elküldtem melegebb éghajlatra küldött egy videot is h hogyan maszturbál majd utána letiltott chaten. Én meg csak néztem h wtf..
2018. júl. 30. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!