Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ebben a videóban vajon mit...

Ebben a videóban vajon mit mondhat a srác? Mert egyáltalán el sem tudom képzelni mit tud pofázni ilyen jókedélyűen vad idegen nőknek.

Figyelt kérdés

De az is biztos hogy egyáltalán nem az a féle szöveg, hogy pl szia gondoltam idejövök mert tök ari vagy és. De ugyanakkor azt sem tartom életszerűnek, hogy mondjuk az időjárásról beszélgessenek. Valami olyan téma ami tök általános de mégis a csajnak is "érdekes" és hajlandó belefolyni a beszélgetésbe.


www.youtube.com/watch?v=zLDvlA1-Oqg


2014. jan. 28. 23:46
 1/2 LeftBehind ***** válasza:
Csak random módon idióta. Az elején pl attól a vörös csajnak felajánlja hogy lenyalja a fagylaltot a seggéről. Mivel nem akarok 7 napon túl gyógyuló agyf/szt kapni, inkább nem néztem tovább.
2014. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát végül is lehet így csajozni, nem gond, van az a kultúra ahol ez a stílus elfogadott... A lényeg, hogy legyen sportos tested és járjon a szád.
2014. jan. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!