Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez már eleg jó pénisz méret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már eleg jó pénisz méret nem merev állapotban? 14cm hosszu/ 3cm vastag

Figyelt kérdés

20éves vagyok és hat ki probaltam egy "modszert" az egyik haverom ismerőse mar csinalta több embernek és hatasos volt nekem is. Vazelint fecskendeznek be injekcios tűvel a "peniszbe" igazbol nem segitett sokat ez elott se volt kicsi 12,5cm volt és 14cm lett a vastagsaga is valtozott...merev állapotban 21cm és 5cm vastag. Ezzel mar jót lehet alakitani?

Lanyok kinek jonne be ez a méret? Kort irjatok legyszi

Jah es ezt attol kerdem aki talan ert hozza, kesőbb lehet bajom belole talan?



2018. júl. 30. 16:01
1 2
 1/18 anonim válasza:
60%
Nem vagyok lány, de nem azért leszel úr a háznál hogy ekkorád van, sokat olvastam a témával kapcsolatban az a jó ha tudsz vele báni, és nem magadat "szeretnéd kielégíteni" hanem a barátnődet ez fontos - illetve mind a ketten jól érezzétek magatokat...
2018. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Ez már túl nagy.Nem a méret a lényeg,hanem az,hogy használják.
2018. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

kamu


annyira egy 20 éves sem hülye, hogy vazelint fecskendezzen a saját farkába, élete leges legfontosabb testrészébe

2018. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Legjobb Jani . Még szerencse képeket nem raktok fel. Napi hússzor. Na most akkor döntsd el mennyi. Nagy mese közben. 14 , 12,5 vagy 21 ?
2018. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3ik talan hūlye vagyok de azis lehet hogy te vagy az.

4-es janni vagy csao. Olvas.. nem merev allapotban 14cm a vazelin elott 12,5cm olvas..

Mindenkepen növelni szeretem volna a méretem nekem fontos hogy nagy legyen...volt aki azt mondta az ez előttire is hogy kicsi pedig mar akkor sem volt kicsi. Eddig szexualis kapcs.. 3x volt az első gyors volt es 2x menet volt. 2nal az első ugyan ugy gyors volt, ott is 2menet volt 3.iknal mar jonn volt az első menet és azaz 1volt. Az elso azt mondta: hiaba nagy de kicsit gyenge(akkor még nem volt vazelinos) Masodik: elég jo volt a szex...

Harmadik: átlagosnak mondta . Volt még olyan aki csak meg fogta és kinevetett :/ azo

2018. júl. 30. 16:57
 6/18 anonim ***** válasza:
Azok után, hogy vannak olyan idióták, akik olajat (syntholt) fecskendeznek a karjukba vállukba, hogy izmosabb legyen, én el tudom képzelni, hogy van olyan hülye is, aki a farkába képes vazelint injektálni. Nembaj, majd ha kékül, lilul, max. levágják és akkor nem kell többet aggódnod a mérete miatt.
2018. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg is van az ide vágó cikk, elég volt beütni a keresőbe:

[link]

2018. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Tudod mi a baj a meséddel? Hogy a hosszúságot nem növeli a vazelin ;)
2018. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A 7.-et olvasd el és fogadd meg.

Szar világ lesz rád rövidesen.

2018. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg helyesen írni,te analfabéta fhaszméregető..aztán jöhetnek a lányok..
2018. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!