Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez már eleg jó pénisz méret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már eleg jó pénisz méret nem merev állapotban? 14cm hosszu/ 3cm vastag

Figyelt kérdés

20éves vagyok és hat ki probaltam egy "modszert" az egyik haverom ismerőse mar csinalta több embernek és hatasos volt nekem is. Vazelint fecskendeznek be injekcios tűvel a "peniszbe" igazbol nem segitett sokat ez elott se volt kicsi 12,5cm volt és 14cm lett a vastagsaga is valtozott...merev állapotban 21cm és 5cm vastag. Ezzel mar jót lehet alakitani?

Lanyok kinek jonne be ez a méret? Kort irjatok legyszi

Jah es ezt attol kerdem aki talan ert hozza, kesőbb lehet bajom belole talan?



2018. júl. 30. 16:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Cigányok körében elterjedt, kint is, börtönökben is.
2018. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahh értem. Szoval 12,5 volt lankadtan vazelin kezelés előtt, 14 utána. De akkor kezelés előtt érdekelne mereven. Ha utána 21 lett. Még nyitva a gyógyszertár hátha veszek én is gyorsan hogy beoltsam a brét. Igaz lerohad utána, de addig jól néz ki.
2018. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Orvosként láttam már nem egyszer hogy -1 letokozódott 2-embóliát csinált ami járhat halállal, -3 strangulálta/elszorította a penis atériás vérellátását, -4obturálta a húgycsövet, a végeredmény gyakorta a pénisz elhalásához vezet. Börtönben nagy divat, a C típusú állampolgárok körében mertt kinek a nagyobb elven azt nem detonálják seggbe! Grátisz, nagyon fáj és felszívódik egy idő után ! Jó mulatást!
2018. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Le fog rohadni a faxod. 3-4 hónapig tünetmentes a dolog, addig használd ki, utána a kínok kínját fogod megélni, majd többet dugni se fogsz...
2018. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
ló****t tünetmentes pár nap és elfeketedik ...
2018. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor az orvos hazudik a linkben?
2018. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne butáskodjatok.Nem jó egy idegen anyag befecskendezése.Van olyan olvastam urológus oldalán amikor saját testzsírral töltenek,na de az is felszívódik idővel.Mennyi pénzbe is kerülhet?Annak a pénznek a megkeresése ideális esetben mennyi is?

Szóval a csodatabletták és krémek helyett,nem a testet tönkretéve műtéttel nyújtó masszírzó gyakorlatokkal pumpával fizkálisan szignifikánsan jobban megnövelhetitek.

2018. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 tib22 válasza:
Ismerősöm is kipróbálta.. Angliában egy epitkezésen dolgozott egy falból kiálló apró szög vagy szálka már nemtudom, megszúrta neki.Elfertőződött... Azóta folyamatos műtétek+katéter..Gratulál9k!
2018. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!