Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lànyok! Férfiparfūm amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lànyok! Férfiparfūm amit ha megéreztek a férfin akkor nem bírtok magatokkal?

Figyelt kérdés
Nyílvàn szàmít a külső hozzà,de vegyük a jobbik esetet,hogy szimpatikus a sràc.
2018. júl. 30. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Igen, volt már hogy olyat éreztem, hogy nem bírtam magammal :) rá is förmedtem, hogy hogy képes magára fújni ezt a sz@rt?!
2018. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. A szagokhoz nagyon erősen kötődnek az emlékek. Tehát pl lehet, hogy az a parfüm, ami az első csóknal rajta volt az bármikor máskor is fel tud tüzelni. De csak vele. Máson hiába érzem.
2018. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak olyan fajta parfumok. Van az a fajta amikor egy ferfi elmegy mellettem ilyen illattal. Es ha meg nemis nez ki jol de az illatatol egyszeruen ahhw. Peldat sajnos ilyen parfumre nem tudok mondani mert nem ertek nokent a ferfi parfumokhoz. Amugy 19/L
2018. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!