Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Megereztek a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Megereztek a pasik?

Figyelt kérdés

Ferjemmel nagyon rossz a viszonyunk. 2 hete eldontottem,vege nincs tovabb. Eleg a bantalmazo kapcsolatbol (fizikailag sosem bantott,de szavakkal annal inkabb)

Megcsalt,illetve masokkal flortolt.

Sarkamra alltam,a lakasban is elkerulom. Egy lakasban elunk meg,o most pedalozik. De a kornyezetemben elo ferfiak mintha megereztek volna valamit mert csapjak nekem a szelet. Akivel eddig csak szia - szia viszonyban voltunk konkretumokkal keres meg facen, hogy mizu, bla bla bla. En ezt nem ertem. Meg senkinek nem mondtam hogy valunk, meg is ram szalltak. Azbis,aki mimdig is bejott nekem,de ugye ferjes aßzonykent nem keþ volna illo partizankodnom. Hogy tortenhetett ez?


2017. febr. 23. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Kissé fura, hogy az udvarló pasik foglalkoztatnak, mikor még házas vagy.

Nem akarsz várni evvel, amíg elváltok?

2017. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Aha, létezik ilyen. Valószínűleg mert látszik rajtad, kiérződik a viselkedésedből.

(Na meg egyébként is tavasz van, ugye hiába homo sapiens, a biológia csak biológia marad.)


#1 - valami releváns dolog a kérdéshez?

2017. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megéreztek valamit, de nem törvényszerű. Több pasi időről időre újra próbálkozik, ki tudja, melyik milyen alapon éppen.

Te is látod magadon, hogy máshogy viselkedsz, amikor ezek a férfiak vannak a környezetedben?

2017. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megérzik. Biztos, hogy te is másképp viselkedsz, más a kisugárzásod, még ha nem is veszed észre.:-)
2017. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdező már eldöntötte, hogy nincs tovább, így már csak papíron házasok. Ilyenkor szerintem már lehet ismerkedni, ha akar.

Bántalmazó kapcsolatban élt!

Amikor felvetted a férjed szavait, akkor valószínűleg lehangolt voltál, sőt időnként még magadat is hibáztattad. Legalábbis bántalmazó kapcsolatban általában így van.

Most, hogy már nem rágódsz rajta, hanem pontot tettél a végére, több önbizalommal rendelkezel, kiegyensúlyozottabb, vidámabb vagy, ami csak úgy csalogatja hozzád a ellenkező nemet. :)

Természetes dolog.

2017. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!