Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első anális élmény előtt mire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első anális élmény előtt mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

A srác, akivel leszek, már dugott popsit, nekem az első lesz.

Arra lennék kíváncsi, hogy mit kell csinálnia a nőnek? Ujjazásnál (kipróbáltam magamnak) rám jött a kakilási inger, ezt nyilván el akarom kerülni, ha a péniszét dugja be. Mit kell tennem?

Beöntést kell csinálni, vagy elég csak előtte megmosnom a fenekem?

Tudom, hülyének néztek, de első lesz, és picit aggódom, mert nem akarom, hogy igénytelennek tartson. Az előkészülettől jobban félek, mint magától a behatolástól-análtól.


2018. júl. 31. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Szia

hát én mindig alaposan megszoktam előtte mosakodni, de nekem nincs ilyen ingerem, mikor bedugja. Mondjuk én nem is élvezem csak az ő kedvéért csinálom. Hogyha te megmosod alaposan előtte és mégis történik egy kis baleset, meg kell, hogy értse a srác, hiszen ha már az ő kedvéért csinálod, tiszteljen meg annyival...

41/N

2018. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia

Én előtte mindig megmosom és sikosítóval vagy én vagy párom ujjazzuk kicsit 1-2ujjal hogy kicsit kitáguljon így nem fáj annyora a behatolás :)

de miközben beteszi és ujjaza közben a p.ncit akkor jobban el tudsz lazulni és elvezni is fogod bár emberfüggő én szeretem

25N

2018. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
A keresőben már rengeteg ilyen témájú kérdést találsz,konkrétan a beöntésre is rákereshetsz.
2018. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Hogy több már ne legyen!
2018. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Első te meg a korodhoz képest elég buta lehetsz hogy egy önző barom miatt kockáztatod az egészséged!

Nem is élvezed! Ráadásul!


Én akkor engedném az ilyen kis fhaszoknak ha előtte én is megdughatnám őket felcsatolóssal had tudja meg milyen érzés annak aki nem is élvezi, a pasiknak meg a prosztata miatt még indokolt is!

2018. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Első vagyok.

Nem tartom magam butának, sajnálom ha ez jött le az írásomból.

Óvatosan próbálja csinálni, az egészségemet nem hinném, hogy veszélyezteti

2018. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Hát ebből a kommentedből is sajnos a butaság jön le , de mindenki a maga sírásója , viszont később már ne nyavajogj!


Az a lyuk nem bemeneti nyílás.

2018. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet igazad van.. majd beszélek vele róla.
2018. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
nyilván ha minden nap csinálja az ember esetleg kaphat aranyeret, de hidd el havi 1-2 alkalomtól semmi egészségügyi gondot nincs, nekem még orgazmust is okoz
2018. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elotte mindenkepp csinalj beontest, lehet kapni erre alkalmas eszkozt is. Aztan ha rakerul a sor, a volt pasim elotte mindig sok sikositoval megujjazta a popsim, egy majd ket ujjal, vagy egy anal pluggal amitol jobban kitagult a popsilyukam. Aztan mar siman ment :)
2018. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!