Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek olyan nem igénytelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan nem igénytelen vagy csúnya nők, akik nagyon sok férfival szexelnek pusztán szórakozásból és nyílt lapokkal?

Figyelt kérdés
Nem pénzért, nem nemi betegek, és szívesen lefekszenek bárkivel rövid ismerkedés után, akik nem csúnyák és igénytelenek számukra. Vannak ilyen szabad élvezeteket habzsoló hölgyek? És ha igen, gyakori?
2018. júl. 31. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Mifelénk vannak :) 20 perc ismerkedés elég nekik
2018. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Jelen. Rajtam kívül max 3 ilyen lányt ismerek.
2018. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es, és milyen vagy? Mármint a szexuális életwd milyen? Mesélj kicsit magadról. Szereted nagyon a fiúkat és ezért?
2018. júl. 31. 14:58
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Mária utcai nemibeteg gondozóban rengeteget találsz... Ha onnan "kijutnak" akkor legalább azt lehet már tudni hogy HIV fertőzöttek-e.
2018. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Kérném az a doboz gumibugyit és azt a extra vastag óvszert :D
2018. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
jelen
2018. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Én ilyen nő vagyok!!! Leírhatatlanul, elmondhatatlanul nagyon nagyon nagyon ritka az ilyen ember!!!
2018. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Pont, hogy igénytelen dolog minden faxba beleülni, és 1000%, hogy van valami betegsége, csak legfeljebb nem tudja.
2018. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Engem kifejezetten helyesnek tartanak sokan, igényes is vagyok, de védekezve én szívesen szexelek bárkivel aki nem csúnya és büdös :) Nem mindenki gusztustalan ápolatlan, aki szeret szexelni akár egy szinte idegennel :)


Egy buliban egyszer egy csinos lánnyal összetáncoltunk, mindketten ittunk azért már rendesen. A szórakozóhelytől a túloldalon lakom, gyakorlatilag 5 perc tánc után már szexeltünk nálam.... :) Azóta nem beszélünk, de egyikünk se bánta meg

2018. júl. 31. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!