Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szeretne szeretkezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretne szeretkezni velem a párom, mert most épp mensizek, szerintetek ennek van köze ahhoz, hogy mennyire szeret?

Figyelt kérdés

Második napon vagyok,de nekem nagyon gyenge a vérzésem,nem használok szinte semmit,csak tisztaságit,mert úgysem lesz olyan a bugyim sem.


Én nagyon kívánnám,de ő nem szeretne ilyenkor.

Megértem,vagyis elfogadom,nem is sakkoztunk rajta túl sokat, de elgondolkodtam,hogy esetleg ez miattam van,vagy egyszerűen vannak olyan férfiak,akik ilyenkor sehogysem akarják?



Ő az első barátom, már pár éve együtt vagyunk.


2018. júl. 31. 19:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A mensizésnek nincs köze ahhoz hogy mennyire szeret.
2018. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem minden pasi egy állat.

Elég kiábrándító, ha kihúzza a cerkát és az csupa vér.

Teljesen megértem, pedig nő vagyok.

2018. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A két dolog teljesen független. Tartsd tiszteletben, hogy van aki irtózik a vértől.
2018. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Párom simán lefekszik velem olyankor is. Tudod miért? Mert ha felizgulsz, nem vérzel. Én legalábbis így vagyok vele. Úgyhogy nem lesz véres a farka. De alapjáraton sem undorodik a véremtől, természetes dologként fogja fel. Lehet, hogy a te barátodat ez taszítja.
2018. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó kalóz a Vörös-tengeren is átkel. Remélem, legalább máshogy kielégít, mert sok nő, mensi alatt a legkívánósabb, legkancásabb. "Azt hiszem, a nők állatok." :-)
2018. júl. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
sajnos az én kalózom finnyás:)
2018. aug. 1. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!