Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel pettingeltünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel pettingeltünk, utána nagyon fájt OTT és az alhasam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel pettingeltünk,ő kiverte nekem, és miután ez megtörtént, meg vége lett a dolognak, utána (fél óra -egy óra múlva) nagyon kezdett fájni az alhasam meg a golyóim..

2018. júl. 31. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Közben nem fájt? Mennyi ideig kényeztetett? Lehet, hogy megerőltettétek, akkor csak pihentetni tudod
2018. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem fájt közben. Ugy 10-15percig körülbelül.
2018. júl. 31. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Agglegény betegség vagy kékheréjűség. Semmi komoly, csak a barátnőd felizgatott, csőre töltöttél és ahelyett, hogy lőttél volna, nem történt semmi. Legközelebb ha ilyen van, vigyétek végig vagy rendezd le magadnak ha nem meri!


Semmi bajod nem lesz tőle, idővel enyhül.

2018. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm.
2018. júl. 31. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
@4: Ha elolvastam volna a kérdést, nem írta volna teljes hülyeséget. Szóval most látom, hogy megvolt a lövés is, ez esetben sincs gond, ilyenkor is előfordul, hogy túl nagy volt az izgalom és az alhasi részek vérbősége okozza a fájdalmat. Ne aggódj, idővel hozzászoksz, az izgalom más jellegű lesz és nem lesznek ilyen problémáid, max. akkor ha szélsőségesen sokáig húz téged a partnered.
2018. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

En no vagyok, de ha nagyon eros orgazmusom van, nekem is ez van, pedig mar nem vagyok mai csibe.

De idovel kienged a gorcs.

2018. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!