Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy csábítsak el egy férfit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsak el egy férfit?

Figyelt kérdés

Nők ti hogy szoktatok?

Vagy férfiak nektek mi jön be?



2018. aug. 2. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Használd a fantáziád
2018. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy olyan dolog, hogyha nem tetszel az adott pasinak, akkor teperhetsz nála, amennyire akarsz, valószínűleg nem fogod tudni elcsábítani. Ha pedig érez vonzalmat irántad, akkor egy kevés kis flört vagy kacérkodás is elég lehet. :) L
2018. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól is nagyon függ, hogy melyikőtök milyem nemű és másik milyen beállítottságú!
2018. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hetero....én vagyok a lány
2018. aug. 2. 00:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.
2018. aug. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem férfiként az jön be,hogy,ha a nő célzásokat ad arra,hogy tetszem neki,illetve az is felettébb csábító,ha elkezd olyan dolgokról beszélni amiket én is szeretek,illetve az is a kedvencem,ha egy hölgy kirittyenti magát és érezteti,hogy értem tette...
2018. aug. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Ülj az ölébe szemből! Legyen rajtad feszülő, átlátszó poló és mini szoknya. Súgd a fülébe, hogy nincs rajtad bugyi!
2018. aug. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Jegyezd meg, hogy (épp) jó az illata (parfüm, spray miatt), tudd meg a horoszkópját és beszélj róla, amikor ott van, hogy pl.: "A Rákok ilyenek meg olyanok...". Érintsd meg néha a vállát, a kezét, stb. beszéd közben, nézz mélyen a szemébe, pár poént süss el, de ne őt érintő ironiálót.
2018. aug. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szingli csaj írhat bp közelében f/22
2018. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!