Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják azt a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a lányok hogy nekik szex közben koncentrálniuk kell?

Figyelt kérdés
Ez nekem ellentétes azzal hogy engedjük el magunkat, és lazuljunk, és élvezzük a szexet de hogyan ha közben koncentrálni kell..
2018. aug. 2. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Én még sose koncentráltam közbe, szerintem ott csak úgy jönnek a dolgok nem kell koncentrálni.

41/N

2018. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is koncentrálnom kell.

Ha nem oda figyelek, ha nem azon jár az eszem hogy orgazmusom legyen akkor nem is fog menni.

Ha azon gondllkodom hogy mekkora bunkó a főnököm vagy hogy mi megy a tv-ben vagy hogy milyen ronda a cicim ebben a pózban...de még az is zavaró tényező ha a páromra kell figyelnem, pl. 69-es pózban. Vagy rà figyelek vagy magamra...

Ezek mind olyan tényezők hogy elronthatják a szexet. Főleg azoknak a lányoknak kell koncentrálniuk akiknek nehezen megy az orgazmus. Mint jómagam.

2018. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

2-es erről ez jutott eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=bs1zz4zZhdM

:D

2018. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Testileg elengeded magad, meg az egyéb gondolatokról is leszakadsz, viszont az élvezetre koncentrálni kell, különben kiesik az ember a "ritmusból".
2018. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is koncentrálni kell az érzésre, ha valami kizökkent, akkor utána nagyon nehéz visszarázódni, vagy rosszabb esetben már esélyem sincs az orgazmusra.
2018. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Kettes legalább nem csak nálam van így...:/ nekem sokszor azért nem.sikerül eljutnom a csúcsra mert a páromra figyelek és nem magamra.

Ha magamra figyelek akkor eljutok, de sokszor zavarban vagyok utána, mert akkor úgy használom mint valami szextárgyat, minden testrészét beleértve. Ez persze konkrétan a szexre vonatkozik, az előjáték szerencsére mindig érzelmes.

2018. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha nem adom át magam az érzésnek akkor be se nedvesedek orgazmusra meg végképp nem lehet számítani

24N

2018. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nok meg a ferfiak rohadtul maskent mukodnek. A nok orgazmusa nem jon annyitol, hogy ki-be-ki-be.... nyilvan ez sarkitott pl. En mondjuk konnyen elelevezek, de meg igyis azt mondom, hogy koncentralni kell. Ezt viszont olyan ertelemben, hogy osszpontositok az elveetre, az erzesre...
2018. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb nő nem tud úgy elélvezni, ha agyilag "nincs ott". Az ellazulás azt jelenti, hogy nem gondolsz a napi gondokra, hanem elengeded a stresszt és csak a szexre figyelsz. Ha valami megzavar és eltereli a figyelmet, sokkal nehezebb élvezni, ezért kell koncentrálni. Nekem pl. csak akkor van orgazmusom, ha megfelelő időben megfeszítek bizonyos izmokat, és ehhez pontosan összhangban kell lennem a párommal, különben nem sikerül. Az egyszerű, agyatlan reszeléstől soha nem mennék el.
2018. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!