Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Este nálunk fog aludni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este nálunk fog aludni a nővérem két barátnője. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A nővérem 20 éves, a két barátnője is akörül lehet, én pár évvel fiatalabb vagyok és hát bitang jól néz ki mindkettő. Elég jóképű srác vagyok és viszonylag izmos is, a farkam sem éppen kicsi úgyhogy arra gondoltam, hogy majd egyszer 'véletlenül' meztelenül megyek le, amikor már itt lesznek. Szerintetek? Csak ma alszanak itt, úgyhogy reggelig valamit összekéne hozni.
2018. aug. 2. 13:38
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Írd le ide inkább, mert mindenkit érdekel sztem.
2018. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Világos, hogy "privát" akarsz valamit kamuzni, mert ha ide tennéd, lebuknál hamar.

Ha jól sikerült volna a dolog, másnap, vagy harmadnap itt villogtál volna, hogy mekkora király is vagy.

2018. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem eszembe sem jutott, hogy idejöjjek rögtön utána ezzel villogni. 1-2 havernak elmeséltem és ennyi. Most is csak azért léptem be, mert az edzéssel kapcsolatban meg akartam valamit kérdezni az egyik sráctól. Amúgy meg tudom, hogy ha nem azt írom amit hallani akarsz (vagyis hogy beégtem :D), akkor már minden kamu. Elhiszem, hogy irigy vagy, de ha ez valamennyire megnyugtat, akkor elmondom hogy csak az egyik lány volt meg.. bár ettől te még becsajozni ugyanúgy nem fogsz.
2018. aug. 17. 13:01
 44/45 anonim ***** válasza:
53%
Akkor bevált a taktika, hogy inkább egy kis pia, beszélgetés stb. Örülök, hogy jó taktikát választottál :) Nővéred nem fújt, hogy rámentél az egyik barátnőjére?
2018. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
49%
Na hogy sikerült :)?
2020. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!