Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » HELP A hülye unoka növérem és...

HELP A hülye unoka növérem és barátnője szellemet idéztek és. VALAKI aki ért hozzá irjon?

Figyelt kérdés
Szóval pár hete a 2 hülye szellemet idézett.Eddig nemvolt semmi különös.De ma unokanövéremnek átváltozott a szeme kékké és nekiment barátnöjének.Az sikitott egyet és unoka növérem visszaváltozott. ez 2x fordult elő.És állandóan egy fehér ruhás alakot lát.Ma hazament h megmossa az arcát és a lámpa kiégett amiközbe mosta.Valami ezzel kapcsolatos dolog lehet.Hogy kell elüzni szellemeket?Valaki segiitsen kérem nemakarom hogy baja legyen :((
2011. aug. 30. 04:05
1 2 3
 1/21 Beliel ***** válasza:
71%

Uuuu tényleg? Áááá de ilyet nem szabad! Hogy képzelik, hogy két felelőtlen ember szellemet idéz... hát ez szörnyű.


Itt volt a válasz amit hallani akartál, remélem virul a fejed. Következőleg ha unatkozol menj inkább futni.

2011. aug. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem ez egy tollbamondási példamondat volt, de segítek, hogyan is kellett volna ezt leírni.


"HELP A hülye unokanővérem és barátnője szellemet idéztek, és valaki, aki ért hozzá íirjon!


Szóval pár hete a két hülye szellemet idézett. Eddig nem volt semmi különös, de ma az unokanővéremnek átváltozott a szeme kékké, és nekiment a barátnőjének. Az sikitott egyet, és az unokanővérem visszaváltozott. Ez kettőször fordult elő, és állandóan egy fehér ruhás alakot lát. Ma hazament, hogy megmossa az arcát, és a lámpa kiégett miközben az arcát mosta. Valami ezzel kapcsolatos dolog lehet. Hogy kell elűzni szellemeket? Valaki segítsen kérem! Nem akarom, hogy baja legyen! :(("


Ha külföldi a billentyűzeted, állítsd át! Vagy kiadsz valaki rafkós szelleműzőnek egy csomó pénzt vagy szentelt vizet szétlocsoltok meg sót.

2011. aug. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Szellemek nincsenek. A szem színe sem változik meg, nem lehet, hogy csak nagyon megijedtek?
2011. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha ez igaz, akkor próbáljátok meg elküldeni. Ha nem, akkor inkább írj könyvet, ha túlteng a fantáziád. Ez a szeme kék lesz sztori kicsit erőltetett.
2011. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
hiába idéztek szellemet, szellemek nem léteznek
2011. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Előbb-utóbb kinőnek ebből a 12-14 éves korban népszerű játékból...
2011. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Weiszkraut Frodó ***** válasza:
57%
Nekem is szokott változni a szemem! Komoly! Egyébként zöld, de ha nagyon felbosszantanak, kékeszöld lesz!Majdnem kék, láthatóan világosabb. A szellemekhez nem értek, de a szemszín változhat. Igaz, szerintem csak 1-2 árnyalatot, barnából nem lesz kék.
2011. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hogy változik a szemszín, hisz mindenki kék szemmel születik.


Amúgy használj sót és tiszta vasat, illetve nem árt felkeresni Sam és Dean Winchestert sem.

2011. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
miért idézték meg??????A szellemet nem kell felkelteni álmából!!!
2011. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Pedomaci :D válasza:
Állítólag a Fehér ruhás szellemek szerencsét hoznak nem tom miért én is csak hallottam am sztem a nem a szellem égette ki a villanykörtét hanem magától pont akkor mosakodott amikor kiégett nem kell minden szärra azt hinni hogy szellem minden házban történnek fura dolgok de ha utána olvasol mindennek van logikus magyarázata :)
2011. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!