Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok / Nők! Ha ördögi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / Nők! Ha ördögi hármas akkor 2 pasi + nő vagy 2 nő + pasi felallást preferáljátok?

Figyelt kérdés

Megvalósult, milyen volt?


Vagy csak vágyakoztok róla?


32 F



2018. aug. 2. 14:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

2 férfi és én felállásban volt részem néhányszor. Nagyon élveztem.

8 férfi és én volt egyszer. Spontán focimeccs utáni medence partibol. A másik két lány aki még ott volt a kezdetekkor lelépett a pasijukkal közben. Ezt is nagyon nagyon elveztem. De 8 pasit kielégíteni nagyon megviselt a végére. Az utolsó órában tényleg már csak"használtak" húztak,vonszolva adtak át egymásnak mert mozdulni alig birtam és mindenem nagyon érzékeny volt. De fantasztikus élmény volt. A végén már ment puncimba két farok egy popsiba. Vagy két farok popsiba egy puncimba. Annyira ki voltam tágulva. De vágytam erre nagyon,hogy érezhessem magam Ennyire megdugva és hogy a végén tényleg az érzékenységtol a fáradtságtól mozdulni alig birtam. De érezni azt hogy teleélvezték a popsimat,puncimat az számat többször és a testemre élveztek,folyt a sperma arcomon testemen mindehol.szopattak keményen néhányszor... ahhh eszméletlen jó délután volt.

Inkább csak pasikkal vonz a többes szex.

Igaz még nővel nem próbáltam :D de az szerintem zavarna ha nem csak rám koncentrálna minden pasi :D

2018. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét felállásban volt részem, más hatások, más élmény. De a legizgatóbb 2 bi pasi+én volt.

29/L/bi

2019. szept. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!