Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőtök nem engedné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök nem engedné seggbe, akkor szakítanátok?

Figyelt kérdés
Jó vele a szex amúgy, de én szeretném ha engedné az anális szexet is, de ő mindig elutasít. 28/F

2018. aug. 2. 15:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
19%
Én igen.Igényem van az análra is 34F
2018. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
Nem... De akkor "cserébe" szopjon jól, amennyire csak a tehetsége engedi.
2018. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Mert te engeded, hogy a barátnőd megdugjon felvsatólhatóssal?
2018. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

A punci forró, puha, kívánatos.

Az ánusz rengeteg odafigyelést, és előkészületet igényel, ráadásul fekáliába dugod a farkad. Mi a bánat jó van abban? Főleg azzal a tudattal, hogy a csajnak fáj???

Annyira kicsi a pötsötök, hogy a punciban csak harangozik?

Szidjátok a melegeket, közben arra vágytok, amit ők csinálnak egymással.

Az a helyzet, hogy ti, kedves farbaturik, nem érdemlitek meg egy nő szeretetét sem.

2018. aug. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Én eleve soha nem vágytam az análra, így nem igazán izgatna, ha nem engedné
2018. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Elég szomorú hogy ott tart a világ hogy egy nővel azért szakít egy heteró pasi mert az nem engedte seggbe....

Ha továbbra is így állunk, talán én is "romlok" a világgal együtt és leszbikus leszek. A leszbikus nők legalább megbecsülik egymást, nem akarnak olyat eröltetni amit a másik nem akar, nem okoznak egymásnak fájdalmat.

2018. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6%

#3: persze, hogy engedném, ezzel nem tudnál megfogni.

A jelenlegi csajommal túl régóta vagyok együtt, hogy emiatt szakítsak, de a kövinél megfogadtam, hogy anál legyen oda-vissza, imádja ha ujjazzák és nyalják mindenét, ő is imádjon a nyelvével és a kezével is foglalkozni velem és nyelje le a végén a spermát, ha úgy akarom. Engem ez izgat, nekem így teljes a szex. Ha más ezt nem igényli, az engem nem zavar, de nem is fogok lehorgonyozni mellette. A vágyak már csak ilyenek, ki kell élni őket, mert nem lesz boldog az ember.

Ja: nincs kis farkam és nem érdekelnek a férfiak (hiába jön bárki a szokásos "búza aki az análszexet szereti" dumával)

2018. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6%
#6: okés és te szakítanál egy pasival, mert nem nyal ki és nem engedi, hogy leszopd? Hát persze, hogy szakítanál. Na ez is ugyanaz. Ha a másikkal nem élheted meg a vágyaidat, akkor előbb-utóbb félrelépsz.
2018. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%

A kérdés csak provokáció, de amúgy akinek ez az igénye, azzal nincs baj és igenis neki kell mérlegelnie hogy szakít e emiatt.

Ha szakít és inkább választ egy olyan partnert akivel kölcsönösen élvezhetik az anális szexet, azzal nincs baj.

Le lehetne már állni az anális szex démonizálásával.


Én pl. még kibírom anál nélkül, de ha azt mondja, hogy nem szop le, akkor én is dobom. Mert NEKEM ez fontos és itt húzom meg a határt, más meg máshol.

2018. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Akkor én meg azt dobom, aki nem szeret ujjazni és a saját spermájával malackodni velem. :D Jaj micsoda provokáló kérdések ezek. :)
2018. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!