Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek melyik a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legjobb társkereső tartós kapcsolatra?

Figyelt kérdés

33 éves átlagos/vékony testalkatú "szépfiú".

Olyan oldal érdekelne ahol NORMÁLIS korombeli nőkkel lehetne ismerkedni. A normális alatt azt értem, hogy nem pénzsóvár, nem ronda, nem kövér, korombeli, fizetés, iskolai végzettség nem fontos.

Vidéki vagyok és szerintem a tartós kapcsolatnál igenis számít a távolság!

Javaslatokat várok, nem ajánlatokat!

Nektek mi vált be?


Leginkább korombeli férfiak véleménye érdekel, akik hasonlókat próbáltak. Képet nem küldök, itt nem ismerkedek senkivel!

(Elnézést, ha valakit megbántok, de erősen átlag alatti nők véleménye nem releváns számomra, ismerem a könnyű préda fogalmát)



2018. aug. 4. 11:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

# 10


Én tapasztalatból írok, és egy rakás csajt szedtem fel ezeken a társkeresőkön. De ha te annyira képben vagy akkor szenvedj csak tovább!!!

2018. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!