Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mik a legjobb tárkeresők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legjobb tárkeresők leszbikusoknak? 18/l

Figyelt kérdés
Akár telefonon, vagy bárhol, de a környékünkön elég nehezen megy az ismerkedés, nem igazán ismerek leszbikus lányokat.

2018. jún. 22. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Képtáram.hu
2018. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyszer fent voltam a Pinkvanillán, nem olyan vészesen sz*r. :D Akadnak igazi profilok és rendes nők. Nem tudom mi a célod, ők (az utóbb említettek) általában komoly kapcsolatra pályáznak.

Soha nem is próbálkozol se buliba, sem pedig máshol?

20/L

2018. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

UI.: az egyik leányzó facebook ismerősöm is lett, tervben volt a találka, de túl messze lakik. Megoldhatnám mostmár ha nagyon szeretném, de besz*ri vagyok, meg már ezer éve nem beszéltünk... + ő inkább csak kíváncsi bi., én meg tuti beleszeretnék (az eddigiek alapján). Én is kíváncsi vagyok, meg bi. is, de én halálosan bele tudnék szeretni egy nőbe... Nem hiányzik, hogy epekedjek az elérhetetlen után.


Na lényeg a lényeg, van némi esély.

2018. jún. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálam egy komoly kapcsolat van tervben, mintsem kalandok, szóval igen, ilyen lányokat keresek. És persze, hogy próbálkoztam már buliban, suliban, mindenhol, de kis város, és nem jártam sok sikerrel.
2018. jún. 23. 12:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Írj, ha gondolod.

17/L

2018. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 PiciNikcsih válasza:
100%

Én anno pinken ismertem meg ex barátnőm, 3 évig tartott tehát van remény :D

23/L

2018. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kalandra vágynál, írj. :) 19L
2018. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Milyen kalandra? 19/L
2018. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8

Hát szexuális kalandra, semmi komoly dologra :)

2018. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!